Eğitim

Kayseri'de yarın okullar tatil edilecek mi? Kayseri 6 Aralık Cuma kar tatili var mı?

Yurtta kar yağışı etkili olmaya devam ediyor. Kar tatili haberleri de gelmeye başladı. Kış mevsimi yoğun kar yağışı ile Kayseri'de de etkisini göstermeye başlamasıyla binlerce veli ve öğrenci Kayseri'de okullar tatil mi sorusuna internet üzerinden yanıt aramaya başladıKayseri'de yarın okullar tatil mi? Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son uyarılara göre 6 Aralık Cuma günü kar yağışı görülecek iller belli oldu. Ülkemizin birçok yerinde kar yağışlarının başlamasıyla birlikte öğrenci ve veliler okulların tatil olup olmadığını merak ediyor..

Kayseri'de yarın okullar tatil edilecek mi? Kayseri 6 Aralık Cuma kar tatili var mı?
-

Yurtta kar yağışı etkili olmaya devam ediyor. Kar tatili haberleri de gelmeye başladı. Kış mevsimi yoğun kar yağışı ile Kayseri'de de etkisini göstermeye başlamasıyla binlerce veli ve öğrenci Kayseri'de okullar tatil mi sorusuna internet üzerinden yanıt aramaya başladı. Kayseri'de yarın okullar tatil mi? Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son uyarılara göre 6 Aralık Cuma günü kar yağışı görülecek iller belli oldu. Ülkemizin birçok yerinde kar yağışlarının başlamasıyla birlikte öğrenci ve veliler okulların tatil olup olmadığını merak ediyor...

Kayseri'de yarın okullar tatil mi?

Meteorolojinin yayınladığı tahmine göre dün geceden beri birçok ilde etkili olan kar yağışı cuma günü etkisini artıracak. Kayseri'de okulların tatil olup olmadığına dair açıklama henüz resmi açıklama yapılmadı.

Kayseri'de yarın hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, Marmara'nın güneydoğusu ve Trakya'nın batısı, İç Ege, İç Anadolu, Akdeniz ve Karadeniz'in iç kesimleriyle Doğu Anadolu'da gelecek 3 gün boyunca kuvvetli buzlanma ve don tahmin ediliyor.

Don ve buzlanmanın iç ve doğu bölgelerde yer yer çok kuvvetli olacağı öngörülüyor.

Ulaşımda meydana gelebilecek aksamalara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.