Medya

Kazım Koyuncu'nun ailesi Volkan Konak'a ateş püskürdü! "Yürü git! Verem misin nesin?"

2005 yılında hayatını kaybeden Kazım Koyuncu'nun ağabeyi Hüseyin Koyuncu, şarkıcı Volkan Konak'ın katıldığı programda kardeşi ile ilgili söylediği sözlere sert tepki gösterdi.

Kazım Koyuncu'nun ailesi Volkan Konak'a ateş püskürdü!
-

Şarkıcı Volkan Konak, katıldığı bir programda 2005 yılında hayatını kaybeden Karadenizli sanatçı Kazım Koyuncu ile Pazar'da tanıştığını ve daha sonra dostluklarını geliştirdiklerini anlatmıştı.

Konak, Kazım Koyuncu'ya "Doktora niye gitmedin?" diye sorduğunu ve Koyuncu'nun kendisine "Para vardı da mı doktora gitmedik" cevabı verdiğini iddia etmişti.

Konak'a Koyuncu'nun Ağabeyi Hüseyin Koyuncu tepki gösterdi.

"Yürü git dedim! Verem misin nesin?"

Hüseyin Koyuncu, Konak'ın konuşmasında yanlış ve olmadık sözler sarf ettiğini belirterek, "Kazım Liseyi Rize Pazar'da değil, Artvin Hopa'da okudu. Konak'ın sinirliyim. esiyorum. gürlüyorum, kafamdan aşağı öksürüyor. Yürü git dedim. Verem misin nesin? sözleri çok nahoştur. Kazım duracağı geri bilir. Sözde Kazım hastalandığında Volkan Konak'a 'Para vardı da doktora mı gitmedik' demişmiş. Bu söylev asla gerçeği yansıtmıyor. Kazım'ı anlatırken lütfen söylemlere dikkat edelim. Kazım büyük bir değerdir. Hayatı parayla endekslenemez. Ailesi olarak aslı astarı olmayan söylevlere çok üzüldük. Demek ki Kazım’ı gerçekten tanıyamamışsınız. Onun acısını derinden yaşarken bu durum bizi üzmüştür." şeklinde konuştu.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.