Impression Pixel

Kemalistlerden görünmeyen M. Kemal büstü!

Kemalistlerin M. Kemal büstü dikme yarışı tüm hızıyla devam ediyor... Son olarak Denizli'de şehrin en yüksek ikinci dağı olan Akdağ'a dikilen büst, küçüklüğü sebebiyle alay konusu oldu.

2018-04-16 17:23:00
Kemalistlerden görünmeyen M. Kemal büstü!

13 kişinin katıldığı yürüyüşte kulüp üyeleri, Denizli'nin en yüksek ikinci dağı olan Akdağ'a Mustafa Kemal büstünü yerleştirmek için dün tırmanış gezisi düzenledi.

BÜSTÜN ATILMASINA TEPKİ GÖSTERDİLER AMA DAHA BETERİNİ YAPTILAR

Geçen ay bir Atatürk büstünün Hamam Mahallesinde kurutma kanalına atılmasına tepki gösteren STK’lardan biri olan AKİDAK bu hafta sonu yaptığı organizasyonla M. Kemal heykeli dikti.

TIRMANIŞ TAM 4 SAAT SÜRMÜŞ

Dernek üyelerinin katıldığı tırmanış 4 saat sürdü. 2 bin 447 metre yüksekliğindeki Akdağ'ın zirvesine ulaşan dernek üyeleri, önce beton blok inşa etti ardından da Mustafa Kemal büstünü yerleştirdi.

"HAK ETTİĞİ YERE KOYDUK"

AKİDAK Başkanı Erkan Atilla, "Ege bölgesinin en yüksek ikinci dağı olan Akdağ'ın zirvesine Atatürk büstünü diktik. Atatürk'ü en yükseğe, hak ettiği yere koyduk." dedi.

 

  • 5640
  • 7

emin 7 gün önce eklendi.

Şaşılacak bir durum yok! CHP, "yaratıcısı"nın her yerde hazır ve nazır olmasını istiyor.

sadeddin 8 gün önce eklendi.

memlekete taş üstüne taş koyamadıklarının mahcubiyetini bastırmak için,böyle davrandıkları kanaatindeyim.laa oğlımmm mabadınızı yırttınız oraa çıhada dek.