Medya

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının şampiyonundan takipçisine ilginç cevap! 'Nemetod artığı'

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyon TL'lik büyük ödülün sahibi olan Arda Ayten, kişisel Instagram hesabında takipçilerinin sorularını cevapladı. Ayten, kendisine 'reklam oyuncağı' diyen takipçisine 'nemetod artığı' diyerek cevap verdi.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının şampiyonundan takipçisine ilginç cevap! 'Nemetod artığı'
-

ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Arda Ayten, 1 milyon TL'lik soruya doğru cevap vererek büyük ödülün sahibi olmuştu.

Ayten, dün akşam kişisel Instagram hesabında takipçilerinin sorularını yanıtladı. Bir takipçisinin "Tıp okuduktan sonra ne okumak isterdin?" sorusuna Ayten, "Felsefe, tarih, psikoloji, matematik, fizik, botanik" cevabını verdi.

Ayten kendisine "Bay viral reklam oyuncağı nasılsın?" sorusunu yönelten takipçisine ise, "Çok iyiyim. Nemetod artığı, sen nasılsın?" dedi.

Nematod nedir?

Vikipedi'de yer alan özet tanıma göre 'nematod' şu anlama geliyor:

"Yuvarlak solucanlar ya da Nematodlar, yuvarlak yapıda, sayıca Dünya üzerinde en fazla bulunan omurgasız hayvan şubesidir. Hayvan ve bitkilerde önemli zararlara neden olan birçok türü vardır. Yalancısölomları bulunur. Vücutları uzamış, silindirik, bilateral simetrilidir."

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.