Emlak

Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri'nde İmzalar Tamam

Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri Kiptaş'ın Bahçeşehir'de inşa etmeyi planladığı Bahçeşehir Merkez Evleri için sözleşme imzalandı.

Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri'nde İmzalar Tamam
-

25 bin 920 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilecek olan Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri projesinde 2+1 ve 3+1 daireler planlanıyor. Projede 14 katlı 12 blok tasarlandı.

 

Kiptaş'ın İstanbul Başakşehir Hoşdere Mahallesi'ndeki 25 bin 920 metrekare arsası üzerine kurulacak Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri için Kiler GYO A.Ş - Biskon Yapı A.Ş. Bahçeşehir Projesi Ortak Girişimi ile Kiptaş İstanbul Konut İmar Plan Tur. Ulaşım San. ve Tic. A.Ş. arasında "Arsa Satışı Karşılığı Gelir (Hasılat) Paylaşımı İşi" sözleşmesi imzalandı.

Kiler GYO'nun Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yaptığı açıklama şu yönde;

21.05.2015 tarihinde duyurusunu yaptığımız Kiptaş İstanbul Konut İmar Plan Tur. Ulaşım San. ve Tic. A.Ş.'nin düzenlediği İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Bahçeşehir (Hoşdere) Mahallesinde yer alan 25.920,50 metrekare büyüklüğündeki 558 Ada, 8 Parsel üzerine "Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri İnşaatlarının Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı Usulü ile Yapılması İşi" ihalesi ile ilgili olarak, gayrimenkul üzerinde gerçekleştirilecek olan proje kapsamında Kiler GYO A.Ş - Biskon Yapı A.Ş. Bahçeşehir Projesi Ortak Girişimi ile Kiptaş İstanbul Konut İmar Plan Tur. Ulaşım San. ve Tic. A.Ş. arasında "Arsa Satışı Karşılığı Gelir (Hasılat) Paylaşımı İşi" sözleşmesi imzalanmıştır.

Kiler GYO A.Ş - Biskon Yapı A.Ş. Bahçeşehir Projesi Ortak Girişimi tarafından gerçekleştirilecek olan konut ve ticari alanlardan oluşacak projenin geliştirme ve tasarım süreçleri çalışmalarına başlanmış olup proje detayları netleştikçe kamuoyu ile paylaşılacaktır.


Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri projesinde yüzme havuzu, sosyal tesis alanı, 2 tane 3 katlı otopark, çocuk oyun alanı, dinlenme alanları, yürüyüş yolları gibi sosyal donatılar bulunuyor.

emlakrehberi/ 9 Haziran 2015

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.