Sağlık

Koronavirüsten korunmak için bitkisel kür nasıl yapılır?

Vücut direncini yükseltmek için neler yapılmalı? Koronavirüse karşı doğal bitkisel kür vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Dünyada olduğu gibi koronavirüs Türkiye’de de can almaya devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 25 Mart itibariyle koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısının açıkladı. Türkiye’de corona virüsü son dakika vaka sayısı 2433’ye ulaşmış oldu. Ölü sayısı ise 59 oldu. Vatandaşlar koronavirüsten korunmak için bitkisel kürü açıklıyor. Peki Koronavirüse karşı bitkisel kür nedir? Koronavirüsten korunmak için bitkisel kür nasıl yapılır? İşte bağışıklık sistemini güçlendiren ve koronavirüse karşı etkili olan bitkisel kür tarifi.

Koronavirüsten korunmak için bitkisel kür nasıl yapılır?
-

Vücut direncini yükseltmek için neler yapılmalı? Koronavirüse karşı doğal bitkisel kür vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Dünyada olduğu gibi koronavirüs Türkiye’de de can almaya devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 25 Mart itibariyle koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısının açıkladı. Türkiye’de corona virüsü son dakika vaka sayısı 2433’ye ulaşmış oldu. Ölü sayısı ise 59 oldu. Vatandaşlar koronavirüsten korunmak için bitkisel kürü açıklıyor. Peki  Koronavirüse karşı bitkisel kür nedir? Koronavirüsten korunmak için bitkisel kür nasıl yapılır? İşte bağışıklık sistemini güçlendiren ve koronavirüse karşı etkili olan bitkisel kür tarifi.

Şuan paketlenmiş gıdalardan mümkün oludğu kadar uzak duralım diyen kaliteli yaşam uzmanı Dr. Haluk Saçan, "Hijyenimize dikkat edilim, pişirme yöntemimize dikkat edelim.” dedi. Haluk Saçan, Şifa niyetine koronavirüse karşı bir karışımını ise şöyle açıkladı. Her sabah kahvaltıda bir tatlı kaşığı sızma zeytin yağını bir bölü iki tatlı kaşığı çörek otu tane olanı bir bölü iki tatlı kaşığı toz zerdaçalı bir çay kaşığınını ucuyla çok az karabiberle karıştırılsın. Bu çörek otuyla zerdaçaldaki tüm antioksidanları emilimini kolaylaştıracak. Zeytin yağı ve karabiber. 

 

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.