Medya

Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanı yayınlandı

Osmanlı Devleti'nin kuruluş yıllarını ve Osman Gazi'nin hayatını konu edinen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan 10. bölüm fragmanında verilen "Düşmanın tepesine binme vaktidir!" mesajı heyecan düzeyini arttırırken, Şeyh Edebalı'nın söylediği sözler ise tüyleri diken diken etmeyi başardı. İşte yayınlanan o fragman...

-

Çarşamba günlerinin reying rekortmeni olan, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Kuruluş Osman dizisi, sürpriz gelişmelere imza atmaya devam ediyor. 5 Şubat Çarşamba günü yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitleyen Kuruluş Osman dizisinin 10. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Şeyh Edebalı, düşmana asla taviz verilmeyeceğini belirterek şu ifadeleri kullanıyor: "Biz keferenin lokmasıyla doyup Müslüman yurdunda hüküm peşinde koşanlara fırsat vermeyeceğiz."

Ben kelamla değil, pusatımla konuşurum!

Fragmanda Osman Bey ile amcası Dündar Bey arasında geçen diyalog ise dikkat çekiyor. Osman Bey, "Oba mı, Osman mı? denildiğinde Osman'dan vazgeçerim." diyen Dündar Bey'e, şu sözlerle karşılık veriyor:
"Postun için canını sıkmayasın. Ben kelamla değil, pusatımla konuşurum. İzahat senin, icraat benim işimdir."

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.