Medya

Kuruluş Osman dizisinde Cerkutay’ı kim oynuyor?

Çağrı Şensoy kimdir, nerelidir? Kuruluş Osman dizisine yeni katılanlar kimler? Kuruluş Osman gönülleri feth etmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul’un devamı olan Kuruluş Osman’a yeni isimler de dahil oluyor. Kuruluş Osman 10. bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanırken diziye Yurdaer Okur (Balgay), Burak Çelik (Kongar) ve Çağrı Şensoy (Cerkutay) katılıyor. Peki Çağrı Şensoy kimdir? İşte Çağrı Şensoy hayatı, biyografisi.

Kuruluş Osman dizisinde Cerkutay’ı kim oynuyor?
-

Çağrı Şensoy kimdir, nerelidir? Kuruluş Osman dizisine yeni katılanlar kimler? Kuruluş Osman gönülleri feth etmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul’un devamı olan Kuruluş Osman’a yeni isimler de dahil oluyor. Kuruluş Osman 10. bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanırken diziye  Yurdaer Okur (Balgay), Burak Çelik (Kongar) ve Çağrı Şensoy (Cerkutay) katılıyor. Peki Çağrı Şensoy kimdir? İşte Çağrı Şensoy hayatı, biyografisi.

Çağrı Şensoy kimdir?

17 Nisan 1986’da İstanbul’da dünyaya gelen Çağrı Şensoy; ilk orta ve lise eğitimini İstanbul’da almıştır. Üniversite eğitimini de yine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünde tamamlayan yetenekli oyuncu, iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir. Çağrı Şensoy, Kavak Yelleri, Mazi Kalbimde Yaradır, Çakıl Taşları, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Ölüm Çiçekleri gibi yapımlarda rol almıştır.

 

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.