Medya

Kuruluş Osman'a geri dönecek derken… Engin Altan Düzyatan'dan şok itiraf!

Kuruluş Osman'a geri dönmesi beklenen Engin Altan Düzyatan'dan şoke eden itiraf geldi. Yeni imajını Instagram hesabından paylaşan Düzyatan, belgesele de ara verme kararı aldı.

Kuruluş Osman'a geri dönecek derken… Engin Altan Düzyatan'dan şok itiraf!
-

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman'a geri mi dönecek? sorusunun cevabı büyük bir merakla beklenirken ünlü oyuncudan hayranlarını üzecek haber geldi. Daha önce Kuruluş Osman'a geri dönme konusunda herhangi bir görüşme yapılmadığını belirten Düzyatan, geçtiğimiz günlerde menajeri ile görüntülenmiş ve oyunculuğa biraz ara verdiğini, bir belgesel çektiğini belirtmişti. Ancak yeni gelişmelere göre Düzyatan belgesele de ara verme kararı aldı.

Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar ile bir davetten çıkarken görüntülendi. Düzyatan, plastik sorununa dikkat çekmek amacıyla 'Sen de Fark Et' isimli bir belgesel hazırlıyor. Oyuncu, plastik atıklar nedeniyle su kaynakları yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Hindistan, Filipinler, Malezya, Tayland ve Endonezya'ya gitti. 1,5 yıldır bu konu üzerine çalışan Düzyatan, Bangkok'ta çöp toplarken, Phuket Mercan Kayalıkları'nda dalış yaptı.

Kuruluş Osman'a geri mi dönecek?

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yeni imajıyla fotoğraf paylaşan Engin Altan Düzyatan hayranları başarılı oyuncunun saç ve sakalını uzatmasından "Kuruluş Osman'a geri mi dönecek?" gibi anlamlar çıkartmıştı. Ancak Düzyatan, "Birçok ülkede plastik atıkları topladım. Şimdi belgesele ara vereceğim. Biraz kendime vakit ayıracağım" şeklinde yaptığı açıklamayla hayranlarının hayalini suya düşürdü.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.