Medya

Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Çarşamba günleri izleyiciyi ekran başına kilitleyen Kuruluş Osman'ın 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümün fragmanına "Ya şehadet, ya hürriyet!" sözü damga vurdu.

-

Çarşamba günlerinin merakla beklenen dizisi Kuruluş Osman'ın 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman 11. yeni bölüm 2. fragmanında "Ya şehadet, ya hürriyet!" sözü dikkat çekti.

Kuruluş Osman'ın 10. bölümünde neler oldu?

Alişar'ın adamları tarafından pusuya düşürülen Gündüz, ağır yaralı vaziyette Kayı obasındadır. Osman ağabeyine saldıranları yakalamak için harekete geçerken, Şeyh Edebalı, Bala'yı isteyen Alişar'ı reddeder.

Yannis Alişar'ı etkisi altına alıyor

Müneccim Abdül kılığında Alişar Bey'i etkisi altına alan Yannis, Sofia'yla birlikte Alişar Bey'i Osman'a ve Şeyh Edebalı'ya karşı kışkırtır.

Alişar Dündar Bey'e meydan okuyor

Kayı obasına giden Alişar Bey, Dündar Bey'e meydan okuyarak kendisinden çalınan altınların iadesini talep eder.

Moğol tehlikesi

Moğol tehlikesini sezen ve Kayıların geleceğini tehlikede gören Dündar Bey, obanın teyakkuza geçmesini ister. Osman'ın ise farklı bir planı vardır. Moğolların Söğüt'e geldiğini öğrenen Osman ne yapacak? Gündüz kurtulabilecek mi? Yannis ve Sofia'yla ittifak arayan Alişar Bey'in yeni hamlesi ne olacak

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.