4. TYT SINAVINA
KALAN SÜRE

00:00:00:00

Eğitim

Kütahya’da yarın okullar tatil mi? 5 Aralık Perşembe kar tatili var mı?

Meteorolojinin yayınladığı tahmine göre dün geceden beri bir çok ilde etkili olan kar yağışı çarşamba günü etkisini artıracak. Kar yağışının etkisini artıracağı illerin arasında Kütahya’da yer almakta. Meteoroloji’nin kar yağışı uyarısından sonra Kütahya’da okulların tatil olup olmadığı merak ediliyor. 5 Aralık Perşembe Kütahya’da kar tatili var mı? sorusu ile ilgili Kütahya Valiliği son dakika açıklaması araştırılıyor.

Kütahya’da yarın okullar tatil mi? 5 Aralık Perşembe kar tatili var mı?
-

Meteorolojinin yayınladığı tahmine göre dün geceden beri bir çok ilde etkili olan kar yağışı çarşamba günü etkisini artıracak. Kar yağışının etkisini artıracağı illerin arasında Kütahya’da yer almakta. Meteoroloji’nin kar yağışı uyarısından sonra Kütahya’da okulların tatil olup olmadığı merak ediliyor. 5 Aralık Perşembe Kütahya’da kar tatili var mı? sorusu ile ilgili Kütahya Valiliği son dakika açıklaması araştırılıyor.  Peki Kütahya’da yarın okullar tatil mi? İşte 5 Aralık Perşembe kar tatili olup olmadığı konusunda merak edilenler...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava durumu uyarıları, kış aylarının gelmesi ile beraber yakından takip edilmeye başlandı. Meteorolojinin yayınladığı tahmine göre dün geceden beri bir çok ilde etkili olan kar yağışı çarşamba günü etkisini artıracak. İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinde sıcaklığın daha da düşmesiyle birlikte etkili kar yağışı görülecek. Kütahya’da okulların tatil olup olmadığı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Güncel açıklamaları haberimiz içerisinden takip edebilirsiniz.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.