Eğitim

KYK'dan burs açıklaması! Sonuçlar...

Binlerce kişinin merakla beklediği burs açıklaması için gözler Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'ne çevrildi. Peki ama KYK burs başvuruları sonuçlandı mı? KYK duyurusunda neler yer aldı? İşte detaylar..

KYK'dan burs açıklaması! Sonuçlar...
-

Binlerce kişinin merakla beklediği burs açıklaması için gözler Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü'ne çevrildi. Peki ama KYK burs başvuruları sonuçlandı mı? KYK duyurusunda neler yer aldı? İşte detaylar..

Merakla beklenen burslara dair açıklamalar için gözler KYK'ya çevrildi. Birçok öğrenci burslara dair bir cevap bekliyor. KYK kendi sitesinden;

"Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğümüz tarafından 15-21 Ekim tarihleri arasında alınan burs/kredi başvuruları için değerlendirme süreci devam etmektedir. Sürecin ardından sonuçlar http://yurtkur.gsb.gov.tr resmi sitemizden ve resmi sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır." şeklinde bir bildiri yayınladı.

KYK burs ve kredi başvuruları 21 Ekim'de sona ermişti. Öğrencilerin beklediği haber bugün geldi. KYK burs ve kredi sonuçları henüz açıklanmadı. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi gelir gelmez detaylar haberimizde yer alacaktır.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.