Siyaset

Melih Gökçek’ten Mansur Yavaş’a tavsiye: İşi bilmiyorsan beni taklit et

Kendisine karşı girişilen saldırılara cevap vererek yaptığı her paylaşımla olay olan Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, Mansur Yavaş yönetimine seslendi. Belediyenin eskiden de meyve suyu sattığını belirten Gökçek, Yavaş yönetiminin kendisini taklit ettiğini dile getirdi.

Melih Gökçek’ten Mansur Yavaş’a tavsiye: İşi bilmiyorsan beni taklit et
-

 Oğuzhan Çağlar  yeniakit.com.tr 

Yaptığı paylaşımlarla her türlü yalan, yanlış habere karşın savunmalarını sürdüren Ankara Büyükşehir Belediyesieski Başkanı Melih Gökçek, bu kez yaptığı paylaşımda Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin meyve suyu satmaya başlamasına değindi. Gökçek, “Sadece benim yaptıklarımı taklit edin, sizi beş sene götürür.” dedi.

“Ben varken BELSO satardı”

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 23 Haziran’da yönetime gelen Mansur Yavaş’ın ekibine seslendi. Gökçek, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Ben belediye başkanı iken bu işi ABB şirketlerinden BELSO yapardı. Şirketi değiştirip BELKO vasıtasıyla halka meyve suyu satmaya başlamışlar. Aferin. Yavaş yönetimi olarak sadece benim yaptıklarımı taklit edin, sizi beş sene götürür.” ifadelerini kullandı. 

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.