Siyaset

MHP'li Mehmet Celal Fendoğlu'ndan zehir zemberek sözler: Şehirlerin umutları ile oynamayın

Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'da Fenerbahçe mağlubiyetinin faturası maçın hakemi Ali Şansalan'a kesildi. Kasımpaşa, Göztepe ve son olarak Fenerbahçe maçında hakem hatalarına maruz kalan Doğu ekibinde federasyona tepki sürüyor. Siyasi isimlerden de konuya ilişkin açıklamalar geldi. MHP'li milletvekil Mehmet Celal Fendoğlu, çok sert bir paylaşım yaptı.

MHP'li Mehmet Celal Fendoğlu'ndan zehir zemberek sözler: Şehirlerin umutları ile oynamayın
-

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kurulu’nu suçladı.

Fenerbahçe’ye son saniyede teslim olan Malatyaspor’da mağlubiyetin şoku yaşanırken Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kurulu’nu suçladı.

Sosyal medyadan bir açıklama yapan MHP Malatya Milletvekili Fendoğlu, her şeye rağmen Malatyaspor’un bu kirli ligde kalacağını bildirdi.

Fendoğlu’nun Twitter paylaşımı şöyle:

“TFF ve MHP Başkanı adil olmadığınız süre yönetiminiz şaibeli ve tartışmalı olur.

Takımların inancını azmini ve emeklerini bacakları titreyen hakemler belirlemez. Karar verdi iseniz şehirlerin umutları ile oynamayın. İnanıyoruz biz her şeye rağmen bu kirli ligde kalacağız.”

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.