Medya

Millet can derdinde, Sözcü mama peşinde

Kemalist put tacirlerinin merkezi Sözcü, yeni bir provokasyona imza attı. Yazarı Yılmaz Özdil’in 2 bin 500 TL’ye kitap sattığı Sözcü, Elazığ ve Van’da meydana gelen depremlerin ardından vatandaşların korona virüsü şüphesiyle tedirgin olduğu bir günde, kafayı Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün logosuna taktı.

Millet can derdinde, Sözcü mama peşinde
-

Depremlerin meydana geldiği, dünyayı kasıp kavuran korona virüsünün Türkiye’de görülme olasılığının tartışıldığı günlerde, işi gücü Atatürk üzerinden para kazanmak olan Sözcü’nün manşetinde yine provokasyon kokan bir haber yer aldı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün yenilenen logosunda Atatürk silueti yer almadığı için ortalığı ayağa kaldırmaya çalışan Sözcü, konu M.Kemal üzerinden prim yapmak olunca, gündemdeki en önemli gelişmeleri bile es geçiyor.

Elazığ ve Van’da yaşanan deprem nedeniyle insanların hayatını kaybettiği, korona virüsü şüphesinin vatandaşlar arasında tedirginliğe neden olduğu günlerde Atatürk simsarlığını sürdüren Sözcü’nün 2 bin 500 TL’ye Mustafa Kemal kitabı satarak Kemalist sömürüye takla attıran uyanık yazarı Yılmaz Özdil, geçtiğimiz günlerde heykele sarılarak poz vermişti.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.