Seçim

24 Haziran sonuçları açıklanınca... O Mısırlı da hüzne boğuldu!

Erdoğan ve Türkiye karşıtlığıyla tanınan, İslamcılara cephe alan Mısırlı sözde gazeteci Nervana Mahmoud, 24 Haziran seçimlerinden sonra hüzne boğuldu.

24 Haziran sonuçları açıklanınca... O Mısırlı da hüzne boğuldu!
-

 yeniakit.com.tr 

Seçim boyunca Erdoğan ve Türkiye düşmanlığı yapan, her tür “İslamcıya” cephe alan, İngiliz methiyeleri ile BBC programlarında bulunan Mısırlı “gazeteci” Nervana Mahmoud, sonuçlar dolayısıyla hayal kırıklığına uğradı.

“MUZAFFER BİR ERDOĞAN TEHLİKELİDİR”

N. Mahmoud, Türkiye’nin emperyalistler ve uşakları için adeta daha da tehlikeli hale geldiğini söylercesine şu ifadelere yer verdi: “Muzaffer bir Erdoğan tehlikeli biridir. Bölgede daha fazla tahribat bekleyin!

Nervana Mahmoud, hayal kırıklığını ise şu ifadelerle dile getirip çirkinleşmeyi sürdürdü: “Türkiye’nin kendisini kurtarabileceğini umuyordum ancak ne yazık ki, daha önce de twitlediğim gibi, Erdoğan galip gözüküyor. Ortaçağ âdetlerine hızlı yol kolaylıkla geri alınamaz.”

HDP İLE AVUNMAYA ÇALIŞIP ÖFKE SAÇTI

Bu Mısırlı cahilin, “belki Türkiye seçimleri için tek olumlu sonuç, Kürt destekçisi HDP partisinin kritik seçim barajını geçip Türk parlamentosuna girmesidir. Erdoğan’ın yanında bir baş belası!” yazarak, Türkiye’nin Başkanına bela her şeyi destekleyecek bir kapkara kin ve cehalet bataklığında debelendiğini, terör destekçilerine bile sevgi gösterebileceğini gözler önüne serdi.

N. Mahmoud, ayrıca Kanadalı bir gazetecinin, Erdoğan’ın aşikârane surette belli olan zaferini ilan ettiği için TRT’ye, “gazetecilik için bir yüzkarasısınız” demesini de paylaşırken görüldü.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.