Medya

Muhalefetin Erdoğan paranoyası koronavirüsü aratmıyor! Bunu da Erdoğan’a bağladılar!

Libya’da gerçekleştirilen operasyonda şehit olan askerin kimliğini faş ederek büyük tepki çeken Yeniçağ yazarı Murat Ağırel’in Twitter ve elektronik posta adresleri hacklendi. Tehditler aldığını öne süren Ağırel’in, yardım istemesi gerekirken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı suçlaması dikkat çekti.

Muhalefetin Erdoğan paranoyası koronavirüsü aratmıyor! Bunu da Erdoğan’a bağladılar!
-

Yeniçağ yazarı Murat Ağırel, Libya’da gizli görevde şehit olan askerin kimliğini sosyal medyadan deşifre ettiği için büyük tepki çekmişti.

Yaptığı paylaşımların ardından hesabı hacklenen Ağırel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı suçladı.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) ülkemize yönelik tehditleri bertaraf etmek için Libya’da gerçekleştirdiği operasyonda şehit olan ve görev tanımı gereği şehadet haberi gizli tutulan askeri personelin kimlik bilgilerini faş eden Ağırel, tehditler aldığını öne sürerek, başına bir şey gelmesi halinde bunun sorumlusunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi.

“Sorumlusu doğrudan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır”

Ağırel yazısında, “Bundan sonra en başta aileme ve bana yönelik en ufak bir saldırının sorumlusu da doğrudan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bunu unutmayın.” cümlelerine yer verdi.

Tehditler aldığını öne süren bir köşe yazarının devlet kurumlarından yardım istemesi gerekirken, devletin başı olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı suçlama çabası dikkat çekti.

Ağırel’in yazısında, başına bir şey gelmesi halinde, bunun sorumlusunun Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu ileri sürmesi, kendisine yapılacak bir saldırıyı Erdoğan’a mal ederek siyasi bir hesaplaşmaya mı soyunacağı sorusunu da akıllara getirdi.

Devletin açıklamadığı kimlik bilgilerini faş eden Ağırel’in, şehidin acılı ailesini de hiçe sayması, sosyal medyada tepki çekti.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.