Yaşam

Muhterem Nur öldü mü? Muhterem Nur’un sağlık durumu nasıl?

Muhterem Nur’un sağlık durumu nasıl? Muhterem Nur'un hastalığı ne? sorusu en çok aranan konuların başında gelmekte. Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur, böbrek yetmezliği ve solunum yolları enfeksiyonu nedeniyle hastanede tedavi altına alınmıştı. Muhterem Nur’un sağlık durumuna ilişkin hastaneden üzücü bir haber geldi. Peki Muhterem Nur’un sağlık durumu nasıl? Muhterem Nur öldü mü? İşte detaylar.

Muhterem Nur öldü mü? Muhterem Nur’un sağlık durumu nasıl?
-

Muhterem Nur’un sağlık durumu nasıl? sorusu en çok aranan konuların başında gelmekte. Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur, böbrek yetmezliği ve solunum yolları enfeksiyonu nedeniyle hastanede tedavi altına alınmıştı. Muhterem Nur’un sağlık durumuna ilişkin hastaneden üzücü bir haber geldi. Peki Muhterem Nur’un sağlık durumu nasıl? Muhterem Nur öldü mü? İşte detaylar.

Bir süredir böbrek yetmezliği ve solunum yolları enfeksiyonu nedeniyle tedavi altında olan Müslüm Gürses’in hayat arkadaşı Muhterem Nur’dan üzücü haber geldi. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitm ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi süren Muhterem Nur önceki gün yeniden yoğun bakım ünitesine alındı. Kan değerleri değişen Muhterem Nur solunum ve diyaliz cihazına bağlandı. Bilinci kapanan 87 yaşındaki Nur'un son durumu Gürses hayranlarını da üzdü.

 

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.