3. TYT SINAVINA
TEKRAR GİREBİLİRSİNİZ
CEVAPLARA ERİŞEBİLİRSİNİZ

Medya

Namusuyla yuva kuran erkekleri karikatür üzerinden hedef aldılar! Birgün yine 'Paçavra' olduğunu ispatladı

Paçavra Birgün, Misvak Dergisi'nin genç evlilik mağdurlarına ilişkin çizdiği karitürleri, 'Yandaş Misvak'tan istismarcıları 'mağdur' gösteren karikatür.' başlığı ile haberleştirirken, namusları ile yuva kuran ve ardından hapse atılan genç evlilik mağduru erkekleri alçak ifadelerle hedef aldı.

Namusuyla yuva kuran erkekleri karikatür üzerinden hedef aldılar! Birgün yine 'Paçavra' olduğunu ispatladı
-

Taha Emre Özdemir  yeniakit.com.tr

Misvak Dergisi'nin karikatürleri üzerinden aile yapısını hedef alan paçavra Birgün, namusları ile yuva kuran genç evlilik mağduru erkekleri alçakça ifadelerle hedef aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın evlilik ve aile kurumuna ilişkin konuşmasını 'genç evlilik mağdurlarını' işaret ederek karikatür yapan Misvak Dergisi, çizdiği resimlerde kullandığı mizahi dille namusları ile yuva kuran ancak 'istismarcı' damgasıyla cezaevine atılan genç evlilik mağduru erkekleri gündeme getirdi.

Misvak'ın bu karikatürleri üzerinden Mor Çete ağzıyla genç evlilik mağduru erkekleri hedef alan paçavra Birgün, haberinde ' 'Yandaş Misvak'tan istismarcıları 'mağdur' gösteren karikatür.' başlığını kullandı.

Dini ve resmi nikahları olduğu halde 'isitismar' suçundan cezaevinde bulunan yaklaşık 9 bin genç evlilik mağduru erkeği hedef alan Birgün, namusları ile yuva kuran erkekler hakkındaki çirkin algısına devam etti.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.