Okur Postası

Ne kadar vefasızsınız

Gazetemiz okurlarından İhsan Aydemir, "Ne kadar vefasızsınız" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

Ne kadar vefasızsınız
-

İhsan Aydemir

Bak dostum...körden değil nankörden, yüzsüzden iki yüzlüden, tipi bozuktan değil sütü bozuktan korkacaksın. Şimdi birilerine sormak lazım, siz de şahitsinizki Ak Parti nasıl kuruldu ne badireler atlattı, nasıl başına çorap örülmek istendi. İktidar verilecek verilmeyecek, hemen darbe oldu olacak. Cumhurbaşkanı seçtirilmeyecek, seçtirmemek için nelere başvurmalar, partiyi kapatmak için dava açmalar. Daha neler, neler.

Peki ey Abdullah Gül, Ali Babacan, A.Latif Şener, İdris Naim Şahin, Beşir Atalay, Ahmet Davutoğlu ve benzerleri siz ne kadar vefasızmışsınız, siz nasıl dava adamıymışsınız. Aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir  az da olsa size göre haklı tarafınız da olabilir ama hemen düşman mı olmanız gerekiyor.

Siz her biriniz en yüksek görevlere getirildiniz. Ömür boyu mu o görevlerde bulunmanız  gerekiyor. Siz sırf yıkmak için parti kuruyorsunuz, kazanmak için değil. Ve niye zahmet çekiyorsunuz pek âlâ CHP var gidin oraya millet vekili olun Bekâroğlu, Latif Şener oldu da siz niye olmayasınız. Hatta Karamollaoğlu da çok güzel yakışır.

Sizi Türkiye’nin siyasi tarihini okumaya davet ediyorum. Geçmişi, ülkenin maddi manevi nerelerden geldiğini, neler çektiğini düşünmeye davet ediyorum. Hadi gayret şu ülkeyi CHP’ye teslim edin. Siz hırs ve kininizin esiri olmuşsunuz.

Şunu unutmayın tarih sizi affetmeyecek ve bu millet sizi bağışlamayacaktır. Rahmetli ERBAKAN sizi tanıyamamış ve size nasıl sabretmiş!.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.