Medya

Neftlix dizisinde iğrenç sahneler! Müslümanları hedef aldılar

Neftlix’te yayınlanan eşcinsellik temalı bir dizide Müslümanlara yönelik ‘terörist’ yakıştırması yapıldı. Başörtülü bir öğrencinin okul arkadaşı tarafından taciz edildiği dizide, “Selam verdim diye bizi havaya uçurmazsın değil mi?” ifadesi yer alıyor.

Neftlix dizisinde iğrenç sahneler! Müslümanları hedef aldılar
-

 yeniakit.com.tr 

Dijital içerik sağlayıcısı Neftlix aracılığıyla yayınlanan yabancı dizilerdeki eşcinsel sapkınlık iğrenç boyutlara ulaştı.

İslam düşmanı Batılıların ürettiği ahlâksız dizilerdeki eşcinsel sapkınlıkların yanında, Müslümanlara da kin ve nefret kusuluyor. Neftlix platformunun Türkiye’de de yayınladığı Elite adlı eşcinsellik temalı dizideki İslam düşmanlığı içeren sahnelerde, Müslümanlar terörist gibi gösterilmeye çalışılıyor.

Aşağılık dizide başörtülü bir Müslüman öğrenci, okul arkadaşları tarafından taciz ediliyor. Dizide yer alan bir sahnede, okula gelen bir öğrenci, karşılaştığı başörtülü öğrenciye, “Selam verdim diye bizi havaya uçurmazsın değil mi?” diye soruyor.

Tesettürlü öğrencinin teröriste benzetildiği sapkın dizide eşcinsellerin iğrenç sahneleri de yer alıyor.

Müslümanların terörle anıldığı İslam düşmanı dizilerin Türkiye’de yayınlanması büyük tepki çekiyor. Toplumun değerlerini dinamitleyen dijital platform Neftlix’te yer alan iğrenç içeriklere erişimin engellenmesi bekleniyor.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.