Emlak

NLive Bahçeşehir'de Satışlar Başladı

1CostalCity, N5 Suites, Ncadde, Ncity, Nşehir (Esenyurt), Özyurtlar Residence, Nmerkez.

NLive Bahçeşehir'de Satışlar Başladı
-

ve Nlogo İstanbul projelerindeki satışları ile gündemde olan Özyurtlar Şirketler Grubu EsenyurtBahçeşehir merkezli projelerine bir yenisini daha ekledi.

Sektörde 25 yılı geride bırakan şirket, 2015’in ilk yarısında Bahşehir’in değerli lokasyonunda Dumankaya HİFİT - Flex Ofis ve Koza Park projelerine komşu konumda NLİVE Bahçeşehir projesinin ön satışlarına başladı.

 “N” markalı projelerle bugüne kadar 39 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, bugüne kadar ağırlıklı olarak Esenyurt’ta konut projeleri inşa ettiklerini belirterek, Nlogo İstanbul’un ikinci etabı ile NLİVE Bahçeşehir projesini satışa açtıklarını söyledi.

Nlogo İstanbul 1. etabında geçen yıl yatırımcının büyük kazanç elde ettiğini vurgulayan Özyurt, ''Satışa her zamanki gibi dip fiyatlardan başladık ve yine yüksek prim garantisi vaat ediyoruz. Aşama aşama fiyatları artıracağız. Daha yapım aşamasındayken kazanmak isteyen herkesi lansman indiriminden yararlanma imkânı devam ediyor. Mesela Nlogo İstanbul birinci etap Mayıs 2014'te satışa çıktığında 1+1 dairelerin fiyatı 119 bin liraydı. İkinci etapta 1+1 daire 199 bin liradan satışa sunuldu. Dolayısıyla bu proje 10 ayda yüzde 60 prim yaptı. Primlenme şansı hâlâ devam ediyor. Böyle bir kazanç hiç bir yatırım enstrümanında yok. Aynı prim garantisini burada da veriyoruz'' dedi. 


NLİVE Bahçeşehir’i hem aile sıcaklığını yaşamak hem de konforlu ve eğlenceli bir hayat sürmek isteyenler için hayata geçirdiklerini kaydeden Özyurt,’’ 18 bin 500 metrekarelik inşaat alanında faaliyete geçen proje 21 katlı tek bloktan oluşuyor. Projede 2+1 ve 3+1 tipinde toplam 98 adet daire ile altı adet de dükkân yer alıyor. Projedeki dairelerin ortalama metrekare birim fiyatı lansmana özel 3.500 liradan başladı. Son satışlarda bu rakamın 5.000 lirayı geçeceğini tahmin ediyorum’’ diye konuştu.

 

Mehmet Canıtatlı - emlakrehberi / 2 Haziran 2015

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.