Medya

Pejmürde ODA TV, vatan haini Mali'ye böyle sahip çıktı!

Gezi kalkışmasının önemli isimlerinden oyuncu Mehmet Ali Alabora, fare gibi sığındığı Batı ülkelerinden Türkiye'ye yönelik karalamalarını sürdürüyor. Hükümete darbe yapmayı amaçlayan grubun önemli isimlerinden olan hain Mali'yi, karanlık Oda TV savunuyor.

Pejmürde ODA TV, vatan haini Mali'ye böyle sahip çıktı!
-

Karanlık ODA TV, Gezi kalkışmasının önemli isimlerinden oyuncu Mehmet Ali Alabora'yı aklamaya soyundu.

Firari Alabora'nın Hamburg'da Türkiye düşmanı bir dernek tarafından düzenlenen toplantıda yaptığı açıklamaları manşete taşıyan Oda TV, ulusalcı kimliğini de pejmürde etti.

 

Bir katılımcının Alabora'nın Gezi direnişi sırasında Taksim Meydanı'nda sanatçı arkadaşları ile birlikte ön saflarda yer almasını Deniz Gezmişler'e benzetmesini değerlendiren hain Mali, "Deniz ile tabii boyumuz benzeşebilir... Ancak bizim sokağa çıkmamızla Deniz'lerin sokağa çıkması aynı değildi. Biz devrim yapmak için sokağa çıkmadık. Onlar devrim yapmak için, bir ideal uğruna sokağa çıkmışlardı. Daha üç gün öncesine kadar neler olup bittiğini duymamıştım. Gündem Türkiye'de o günlerde doluydu. Gündemde sadece Gezi parkı yoktu, tiyatroların kapatılması, Haydarpaşa garının yerine otel planlanması, Reyhanlı saldırısı vs. gibi bir gündem vardı. Bütün bunlara karşı sesimizi duyurmak ve kendimizi ifade etmek için ortaya çıktık. Yani Deniz'ler ile sokağa çıkma motivasyonlarımız farklıydı." ifadelerini kullandı.

Alabora'nın sığındığı Batı ülkesinde Türkiye'den şikâyet eden ihanet dolu ifadelerini manşetina taşıyan ODA TV ise savunduğu ulusalcı kimliğini bir kez daha pejmürde ettiğini gözler önüne serdi.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.