Otomotiv

Renault yeni modellerini dijitalde tanıtacak

Renault, Cenevre Otomobil Fuarı’nın son dakikada iptal edilmesi üzerine yeni modelleri için dijital platformlarda lansman gerçekleştireceğini duyurdu.

Renault yeni modellerini dijitalde tanıtacak
-

Cenevre Otomobil Fuarı’nın son dakikada iptal edilmesi, otomotiv üreticilerini farklı çözümlere itti. Fransız üretici Renault, fuarda tanıtmaya hazırlandığı yeni modelleri için dijital platformlarda lansman gerçekleştireceğini duyurdu. Renault Grubu, Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nın iptal edilmesinin ardından bugün ve yarın Renault, Dacia ve Alpine markalarına ait yenilikleri açıklayacağını duyurdu. Fransız üreticiden yapılan açıklamaya göre, yarının mobilitesine dair marka vizyonunu simgeleyen elektrikli konsept modeli MORPHOZ’un dijital ilk gösterimini bugün saat 11.00’de gerçekleştirilecek. Renault ürün gamının elektrifikasyonu, E-TECH adı verilen hibrid ve şarj edilebilir üç modeli ile hız kazanıyor. Bu modellerin ise Clio, Captur ve Megane Estate (SW) olacağı belirtiliyor.

Dacia elektrikleniyor! Otomobil sektörü için yeni bir devrim. Marka, pazarın en ulaşılabilir %100 elektrikli otomobilinin dijital ilk gösterimini de yarın saat 10.15’te yapacağı belirtiliyor. Edinilen bilgiye göre, Alpine markasına ait bilgiler ise markanın sosyal medya hesaplarından yarın saat 13.30’da paylaşılacak.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.