Medya

Rezil ‘Khontkar’a tepkiler çığ gibi! ‘Allah rap’in cezasını şimdi verdi’

Emperyalist Batı kültürünün Türkiye temsilcisi, ahlaksız sözde rapçı müzisyen ‘Khontkar’, kadınlar günü öncesinde kadınları aşağılayan bir şarkı yayınlayarak tepkileri üzerine çekti. Yazar Savaş Özbey, rapçı 'Khontkar'ı eleştirdiği yazısında "Hayır Ceza... Allah rap’in cezasını asıl şimdi verdi" ifadelerini kullandı.

Rezil ‘Khontkar’a tepkiler çığ gibi! ‘Allah rap’in cezasını şimdi verdi’
-

Gençleri Emperyalist kültürün kölesi yapmaya çalışan rapçıler skandallara doymuyor. Batı kültürü rap müziğin Türkiye'deki temsilcilerinden Khontkar mahlaslı Onur Dinç, kadınlar günü öncesinde kadınları aşağılayan bir şarkıyla tepkileri üzerine çekti.

Khontkar’ın ‘Sürtüğe bak’ isimli rezalet şarkısı sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Yazar Savaş Özbey, kadınlar günü öncesinde kadınları aşağılayan bir şarkı yayınlayan ve tepki çeken rapçi 'Khontkar'ı eleştirdiği yazısında "Hayır Ceza... Allah rap’in cezasını asıl şimdi verdi" ifadelerini kullandı.

Özbey, yazısında şunları söyledi:

"Normal zamanda olsa 'boş yapmış'  der, geçersin. Hatta o kadar vasat bir şarkı ki muhtemelen ne 'Sürtüğe Bak' şarkısından ne de onu söyleyen antipatik rap’çi Khontkar’dan haberiniz olur.  Ama kadını aşağılayan bu şarkıyı tutmuş Kadınlar Günü’nde yayımlamışlar.

Tepki gelince şarkıyı açıp bakmak, Khontkar denilen vasıfsızın da kim olduğunu öğrenmek zorunda kaldık. 3 dakika 41 saniye boyunca 'Sürtüğe Bak'akaldık.  Bir de açıklama yapmış kısıtlı Türkçesiyle, eleştirenlere koyun demiş:

Sanatımın arkasındayım.”Kendisinde böyle bir kapasite olamayacağına göre herhalde yapımcısının fikri klibi Kadınlar Günü’nde yayımlamak. Saygın rap’çi Ceza, vaktiyle  'Allah rap’in cezasını verdi' demişti. Hayır Ceza... Allah rap’in cezasını asıl şimdi verdi."

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.