Gündem

Saadet Partisi 23 Haziran seçimleri için teklif aldı mı?

Saadet Partisi'nin 23 Haziran seçimlerinde İstanbul adayı Necdet Gökçınar, 23 Haziran seçimlerine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Saadet Partisi 23 Haziran seçimleri için teklif aldı mı?
-

Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Necdet Gökçınar, 23 Haziran seçimleri için herhangi bir partiden teklif almadıklarını açıkladı.

Saadet Partisi'nin adayı Necdet Gökçınar, "Biz konjonktürel bir parti değiliz. Bizi söylemlerimiz ve tutumumuz sebebiyle destekleyen kitlemizi, destekçilerimizi düşünmek durumundayız. Kaldı ki ben 23 Haziran’da fevkalade bir sonuç bekliyorum. Siz ‘bir şey olmuyor, Saadetçik’ dersiniz. Önceden böyle bakanlar, şimdi bize ‘Aman seçime girmeyin’ deme noktasına geldi.Biz iki kişi olsak birimiz aday olur, diğerimiz ona oy verir. Çünkü biz kadro hareketiyiz. Herhangi bir aday lehine çekilmemiz söz konusu olmaz. Biz bir dava partisiyiz. Rahmetli Erbakan hocamızla biz iktidarmış gibi çalışmalar yaptık. Bize Millet İttifakı’ndan herhangi bir teklif gelmedi. Bunlar bize yakıştırılan şeyler ama teşkilatlar arası böyle bir talep gelmedi” dedi.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.