Gündem

Şanlıurfa İl Kültür ve Turizm Müdürü kim oldu? Aydın Aslan kimdir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, başta Samsun, Sivas, Erzurum, Gümüşhane, Giresun, Artvin olmak üzere çok sayıda il Kültür ve Turizm Müdürlüklerine atama yapıldı. Buna göre, Şanlıurfa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Aydın Aslan atandı.

Şanlıurfa İl Kültür ve Turizm  Müdürü kim oldu? Aydın Aslan kimdir?
-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama  kararlarına göre, başta Samsun, Sivas, Erzurum, Gümüşhane, Giresun, Artvin olmak üzere çok sayıda il Kültür ve  Turizm Müdürlüklerine atama yapıldı. Buna göre, Şanlıurfa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Aydın Aslan atandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığının atama kararları

Kültür ve Turizm Bakanlığının atama kararları ile Bayburt İl Kültür ve  Turizm Müdürlüğüne Bekir Kurtoğlu, Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Halil  Çalışır, Osmaniye İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Burhan Torun, Samsun İl Kültür  ve Turizm Müdürlüğüne Adnan İpekdal, Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Teoman  Karaca, Şanlıurfa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne ise Aydın Aslan getirildi.

Ayrıca Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Burdur İl Kültür  ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, Artvin İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Gümüşhane  İl Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Gümüş, Gümüşhane İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne  Artvin İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Ateş, Erzurum İl Kültür ve Turizm  Müdürlüğüne Giresun İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Almaz, Giresun İl Kültür ve  Turizm Müdürlüğüne Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Gürgenci, Kars İl  Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Van İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay, Burdur  İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne ise Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah  Kılıç atandı.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.