Emlak

Selçuklu Evleri 3 Blok'ta 193 Daire

Yapı Yatırım ve Azim Gayrimenkul ortaklığının İstanbul Sultanbeyli'de yükselen Selçuklu Evleri, Haziran 2016’da teslim edilecek.

Selçuklu Evleri 3 Blok'ta 193 Daire
-

13 bin 935 metrekare araziye kurulu olan Selçuklu Evleri, Selçuklu Mimarisinden örneklerin sunuldu. Toplam 3 blok üzerinde, 114 metrekareden 171 metrekareye kadar farklı tipteki, 2+1 ve 3+1 daireler, toplam 193 mutlu aileyi konuk ediyor.

 

Büyüyen ve gelişen yeni bölge Sultanbeyli’de konforlu ve lüks hayatın şık Selçuklu mimarisi ile şekillendiği Selçuklu Evleri, Yapı Yatırım ve Azim Gayrimenkul ortaklığının tecrübesi ile hızla yükseliyor.Sultanbeyli’nin merkezinde yer alan ve Haziran 2016’da teslim edilecek olan Selçuklu Evleri, 114 ile 171 metrekare arasında değişen, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 3 blok ve 193 daireden oluşuyor.

Metrekare fiyatı ortalama 2 bin 500 lira olarak belirlenen dairelere yüzde 30 peşinat, 29 aya kadar 0 faiz,0 KDV, 0 komisyonla sahip olabilirsiniz. Şirket bünyesinde sunulan cazip ödeme koşullarından faydalanabileceğiniz gibi, Selçuklu Evleri projesinde özel oranlarla, konut kredisi kullanarak da ev almak mümkün.

 

TEM Sultanbeyli gişelerine 3 dakika mesafede olan Selçuklu Evleri, özellikle Avrupa’nın en büyük hastanesi Marmara Üniversitesi hastanesi ile Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne 5 dakika mesafede bulunan konumu ile özel bir önemi de yapısında barındırıyor.

Selçuklu Evleri’nde açık spor alanı içerisinde, basketbol sahası, çocuk parkı, yürüyüş ve bisiklet parkuru mevcuttur. Sosyal tesis içinde bay bayan fitness center bulunmaktadır


www.selcukluevleri.com

emlakrehberi/ 9 Haziran 2015

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.