Emlak

Şimdi Ev Alınır mı?

ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, Seçim öncesi hareketlilik sürüyor ev almanın tam zamanı.

Şimdi Ev Alınır mı?
-

Seçimlerin ardından yatırımcı adaylarını gayrimenkul almaya davet eden ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, “Gayrimenkul sektöründe hiçbir zaman durgunluk olmaz. Seçim öncesi hareketlilik şimdi de devam ediyor. Ev almanın tam zamanı” dedi


ERA Gayrimenkul Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, 'Sektöre mahsus ve başka hiçbir iş kolunda olmayan bir özellik var. Bu işte hiçbir zaman işler durgun olmaz. Herhangi bir kriz anında bile alan-satan sayısı normal günlerden fazla olur. Nedeni belli, kiminin nakde ihtiyacı vardır, kiminin de var olan nakdini uygun fiyat ile mala dönüştürmeye... Dövizdeki ani hareket, bazı portföy sahipleri için de günü değerlendirme fırsatı oluyor” dedi.


Her zaman, her fiyattan satış mümkün

Seçim öncesi sanayi ve ticaret alanında durgunluklar yaşandığını buna karşın gayrimenkul sektöründe ciddi bir hareket olduğunu gözlemlediklerini belirten Baygan, sektörde her zaman diliminde ve her fiyat aralığında işlem yapılabileceğinin altını çizdi.

Parasını değerlendirmek, yatırım yapmak ve barınmak için ev satın almak isteyenlerin gayrimenkule yönelmelerinin önemine dikkat çeken Baygan “Bugünkü ortam alım satım için bir çok fırsatı barındırıyor” dedi.

emlakrehberi/ 9 Haziran 2015

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.