Medya

Simpsons'lar koronavirüsü de önceden mi bildi?

Dünyaca ünlü çizgi film Simpsons'ların 2007 yılındaki bir bölümünde koronavirüse yakalanan ünlü aktör Tom Hanks'in başına gelenler bugünleri anımsatıyor

Simpsons'lar koronavirüsü de önceden mi bildi?
-

Donald Trump'ın ABD başkanı olmasını, corona virüsü, Facetime, akıllı saat, Yunanistan'ın borç temerrüdü, kripto para, gibi birçok önemli olayı daha yaşanmadan bölümlerinde yer veren çizgi dizi Tom Hanks'in salgına yakalanmasını da es geçmedi.

Amerikalı aktör Tom Hanks dün resmi twitter hesabından yaptığı açıklama ile dünyada manşet olmuştu. Tom Hanks paylaşımında, eşi Rita Wilson ile Avustralya'da corona virüs testi yaptırdıklarını ve test sonuçlarının pozitif çıktığını açıklamıştı. Hanks ve eşi karantinaya alındı.

Simsons fanları sosyal medyada 2007 yılındaki bir bölümü paylaşmaya başladı.

12 yıl önce yayınlanan bölümde, Tom Hanks, Büyük Kanyon'daki bir reklamda görülüyor ve "ABD hükümeti güvenilirliğini kaybetti, o yüzden benimkini ödünç alın. Ben Tom Hanks, beni şahsen görürseniz lütfen beni bırakın” ifadelerini kullanıyor.

Simpsons hayranları sosyal medya paylaşımlarında 2007 yılında yayınlanan bölümdeki Tom Hanks'in ifadelerini dünkü karantina açıklaması ile örtüştüğünü belirtiyor.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.