Dünya

Sinema oyuncusundan skandal açıklama! Geri adım attı

Hindistanlı oyuncu ve UNICEF İyi Niyet Elçisi Priyanka Chopra, Los Angeles'ta katıldığı bir konferansta şok bir suçlamayla karşı karşıya kaldı.

Sinema oyuncusundan skandal açıklama! Geri adım attı
-

Hindistan ordusuna ait jetlerin, Cammu Keşmir bölgesindeki saldırıları düzenlediği iddia edilen Ceyş-i Muhammed (JeM) örgütünün Pakistan'daki kampını vurmasının ardından 26 Şubat'ta bir tweet atan Chopra, "Jain Hind #HindistanSilahlıKuvvetleri" ifadelerini kullanmıştı.

Hindistanlı oyuncu ve UNICEF İyi Niyet Elçisi Priyanka Chopra, Los Angeles'ta katıldığı bir konferansta şok bir suçlamayla karşı karşıya kaldı. Etkinliğin soru-cevap bölümünde söz alarak Chopra'yı suçlayan Pakistanlı bir kadın seyirci, "Senin insanlık hakkında konuşmanı dinlemek biraz zordu çünkü komşun olarak, bir Pakistanlı olarak senin ikiyüzlü olduğunu düşünüyorum. Sen bir UNICEF barış elçisisin ve Pakistan'a karşı bir nükleer savaşa destek veriyorsun. Benim gibi milyonlarca Pakistanlı Bollywood'daki işlerinde sana destek verdi ve sen nükleer savaş istedin" dedi.

Genç kadına sakince yanıt veren Priyanka Chopra ise, "savaşa düşkün olmadığını" söylerken, "Savaş gerçekten düşkün olduğum bir şey değil ama ben bir vatanseverim" dedi.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.