Medya

Solak Leman’dan ‘karikatür’ adı altında Gezi güzellemesi

Solak mizah dergisi Leman, Gezi finansörü Osman Kavala, Mücella Yapıcı ve Yiğit Aksakoğlu'nun yargılandığı Gezi davasını bu haftaki kapağına taşıdı. Leman’ın yaptığı skandal ‘Gezi’ karikatüründe "Durun, ben de Gezi'deydim. Müdahil olmak istiyorum…" ifadelerine yer verildi.

Solak Leman’dan ‘karikatür’ adı altında Gezi güzellemesi
-

Haftalık solak mizah dergisi Leman bu haftaki sayısının kapağına Gezi davasını taşıdı. Leman’ın skandal ‘Gezi’ karikatüründe "Durun, ben de Gezi'deydim. Müdahil olmak istiyorum…" ifadelerine yer verildi.

Davada Osman Kavala, Mücella Yapıcı ve Yiğit Aksakoğlu hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis; Tayfun Kahraman, Ali Hakan Altınay, Mine Özerden, Can Atalay, Yiğit Al Ekmekçi için 15 yıldan 20 yıla kadar hapis cezası ve diğer 7 sanığın da dosyalarının ayrılması isteniyor.

Solak Leman karikatüründe; bir ağaç, Osman Kavala, Mücella Yapıcı ve Yiğit Aksakoğlu'nun yargılandığı mahkeme salonuna girerek duruşmaya katılma talebinde bulunuyor ve "Durun, ben de Gezi'deydim. Müdahil olmak istiyorum…" gibi skandal ifadelere yer veriyor.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.