Aktüel

SP’de istifa rüzgarı sürüyor

Saadet Partisi'nin Sakarya'da görev yapan 1 Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi, 7 ilçe teşkilatı başkanı ve yönetim kurulu üyeleri partilerinden istifa ettiklerini açıkladılar

SP’de istifa rüzgarı sürüyor
-

Çark Mesire'deki bir restoranda düzenledikleri basın toplantısında partiden istifa eden kişiler adına konuşan Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Osman İbrahimbaş, Saadet Partisi içinde siyaset yapma imkanının kalmadığını söyledi. Toplantıda İbrahimbaş ile birlikte, Sakarya'nın Hendek, Akyazı, Karapürçek, Kocaali, Ferizli, Söğütlü ve Erenler ilçe başkanları yönetimleriyle birlikte istifa ettiklerini belirttiler.

DİYARBAKIR’DA İSTİFALAR

Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Alaattin Parlak ve 3 belde belediye başkanı da partisinden istifa etti. Parlak, Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında, Saadet Partisi'nin 11 Temmuz 2010 tarihinde yapılan olağanüstü kongresi ve sonrasında yaşanan gelişmelerin kendilerini üzdüğünü söyledi. Parlak, Şölen, Gürbüz ve Kuyular belde belediye başkanlarının da aralarında bulunduğu 252 üye ile birlikte istifa ettiklerini kaydetti.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.