Medya

Spikerden canlı yayında görülmemiş ayar! Mülteci kılığına girip ülkeyi terk edin

Urfa’da yayın yapan bir yerel televizyon kanalı spikeri Türkiye düşmanlığı yapan çevrelere tepki göstererek “Mülteci kılığına girip sınır kapılarından defolup gidebilirsiniz” dedi.

-

Türkiye Suriye’de beka mücadelesi verirken "Erdoğan düşmanlığı" gözlerini karartmış olan çevreler şehitler üzerinden siyaset üretmeyi ve Türkiye düşmanlığı yapmayı sürdürüyor.

Urfa’da yayın yapan bir yerel televizyon spikeri şehitleri bahane ederek Türkiye’nin İdlib’te bulunmasına karşı çıkanlara tepki gösterdi.

"Sınır kapılarından defolup gidebilirsiniz"

Spiker şunları söyledi;

"Bu vatan bizim devlet bizim bayrak bizim. Vatanımızı devletimizi toprağımızı seviyoruz. Hazır mülteciler için sınır kapıları açılmışken nacizane bir çağrım olacak. Bu vatan benim değil bu toprak benim değil bu millet benim değil burada benim ne işin var diyen olabilir.  İşte size fırsat. Mülteci kılığına girip sınır kapılarından defolup gidebilirsiniz. Böyle bir hakkınız var. Sanırım oradakiler de size kolaylık sağlarlar. Diyebilirsiniz biz bu vatanın evladı değiliz, biz Rus torunuz,  biz Alman çocuğuyuz, biz İngiliz torunuyuz, Ermeni p*çiyiz diyebilirsiniz. Diyosanız kapılar sizi bekliyor buyurun defolup gidin biz bize yeteriz."

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.