Medya

Takipçileri bu sözlerden sonra acaba uyanır mı? Toplumun altına dinamit döşeyen bu sapkını durdurun!

Uçak tuvaletindeki ahlaksız görüntüleri ile tepki çeken sapkın Kerimcan Durmaz, toplumun altına dinamit döşemeye devam ediyor. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Artık kimseyi umursamıyorum.” diyen Sapkın Durmaz, tuvalette bile paylaşım yapacağını söyledi.

Takipçileri bu sözlerden sonra acaba uyanır mı? Toplumun altına dinamit döşeyen bu sapkını durdurun!
-

Sosyal medya hesabından uçakta çekilen müstehcen görüntülerini paylaşan ve toplumun altına dinamit döşeyen sapkın Kerimcan Durmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla rezilliklerine yenilerini ekleyeceğini söyledi.

Instagram hesabından üst üste rezalet videolarla gündeme gelen 25 yaşındaki ahlaksız Durmaz, yaptığı yeni paylaşımda "Artık kimseyi umursamıyorum" diyerek tuvalette bile paylaşım yapacağını söyledi.

Sapkın Kerimcan’ı takip edenlerin aklı başına gelir mi?

Bilinçsiz bir şekilden kendisini takip eden tayfaya da kin kusan, Durmaz, “Ben artık çok rahat bir şekilde story atmak istiyorum. Eğer bundan rahatsız olacak varsa şu an beni bloklasın (engellesin). 'Takipten çıkarsın' demiyorum, bloklasın ki keşfette falan karşınıza çıkmak istemiyorum, sizi görmek istemiyorum. Aptalca mesajlarınız ve yorumlarını görmek istemiyorum. Umurumda dahi değilsiniz. Hiçbirinizi takmıyorum ve umursamıyorum. Artık buna göre yaşayacağım. Kendi pis, nefret dolu sözlerini kendinize saklayın. Kimse kusura bakmasın tamam mı lan! Delirtmeyin lan beni" şeklindeki sözleri tepki çekti.

Durmaz’ın bu sözleri, ‘Belki Sapkın Kerimcan’ı takip edenlerin aklı başına gelir” şeklinde yorumlandı.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.