ÖDÜLLÜ TYT SINAVI
TAMAMLANDI ESKİ SINAVLAR
İÇİN TIKLAYIN

Siyaset

Temel Karamollaoğlu yarın Ahmet Davutoğlu ile görüşecek

Saadet Partisi(SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu yarın yeni parti kurma çalışmalarını sürdüren eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile çok konuşulacak bir görüşme yapacak.

Temel Karamollaoğlu yarın Ahmet Davutoğlu ile görüşecek
-

Sezai Erhan   yeniakit.com.tr  SP Lideri yarın saat 12.00’de ‘Türkiye'nin Geleceği İçin Lider Ziyaretleri' kapsamında, AK Parti’den ayrılarak yeni parti kurma hazırlığı yapan Ahmet Davutoğlu ile görüşecek.

Ziyaret Ankara’da Davutoğlu’nun ofisinde

Karamollaoğlu'nun ziyaretinin Ankara'da saat 12.00’de, Davutoğlu’nun ofis olarak kullandığı ve parti kurma hazırlıklarını yapmakta olduğu Beysukentteki 3 katlı binada olacağı ifade edildi. Ziyarette Karamollaoğlu'na Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın eşlik edeceği, Davutoğlu’nun yanında ise Selim Temurci, Nedim Yamalı, Selçuk Özdağ gibi isimlerin olacağı öğrenildi.

Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Akşener ve Babacan’la görüşmüştü

Karamollaoğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ederek başladığı liderler turu kapsamında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile de görüşmüştü. Karamollaoğlu ayrıca yeni parti kurma hazırlığında olan eski bakan Ali Babacan’ı da geçtiğimiz günlerde ziyaret ederek uzun bir görüşme gerçekleştirmişti.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.