Emlak

Ticari Değeri Yüksek Lokasyon

İş Modern Corner, İstanbul’daki en değerli sanayi bölgelerinden İkitelli’de yer alıyor.

Ticari Değeri Yüksek Lokasyon
-

Tüm ana ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çeken İş Modern Corner Ticaret Merkezi, TEM'e 1.2, D-100'e 8, Atatürk Havalimanı’na ise 7 km, 3. Havaalanı bağlantı yolu olan Kuzey Marmara Otoyolu’na 500 metre mesafede yer alıyor.

100 milyon TL’lik yatırımla inşasına başlanan İş Modern Corner, her biri yaklaşık 5.000 metrekareden oluşan 6 katlı iş merkezinden oluşacak.

Sinpaş Yapı'nın 100 milyon yatırımla inşaat çalışmalarına başladığı İş Modern Corner projesi, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Basın Ekspres yolunda yer alıyor.

Sinpaş Yapı yeni projesi Sinpaş Modern Corner'ın ruhsatını aldı. İnşaat çalışmalarına başlanan İş Modern Corner projesi İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Basın Ekspres yolu üzerinde yer alıyor. Proje 6 katlı iş merkezi olarak yükselecek.


Sofistike gayrimenkul yatırımlarının son halkası olan İş Modern Corner projesinin Mayıs 2015 tarihinde ruhsatı alınarak inşaat çalışmalarına başlandı.

Mart 2015’de kiralamaları başlayan AquaCity Denizli Ticaret Merkezi 80 Milyon Lira, İnşaat çalışmaları tamamlanan ve Eylül 2015’de kiracılarının dekorasyon çalışmalarını bitirmesiyle hizmete başlayacak olan Altınoran Agora Ticaret Alanları 300 Milyon Lira, Altınoran’da 2 ay sonra hizmete açılacak olan Adventure Park ve Snowland 60 Milyon Lira, yenilenen alanları ile Deposite Premium 40 Milyon Lira, İş Modern Corner 100 Milyon Lira değerle Sinpaş Ticari Gayrimenkul yatırımlarının detaylarını oluşturmaktadır.

Markalı konut projeleri ve özgün konseptleriyle gayrimenkul sektöründe liderliği üstlenen Sinpaş Yapı, ticari gayrimenkulde de dikkat çeken projeler geliştirmeye devam ediyor. Yatırımcılarına büyük kazanç getiren İş Modern markasını, yeni, iş merkezinede başarı ile taşıyor.


Merkezi lokasyonu ve yola bakan üç farklı cephesiyle konumlanan projede, gıda, teknoloji ve yapı marketleri, farklı sektörlerdeki mağaza ve atölyeleri ile restoran ve fast&food markalarına kiralama hedefleniyor. Proje aynı zamanda cadde üzerindeki dikkat çekici konumu sayesinde markaların özellikle yer almak isteyeceği tabela görünürlüğüne de sahip.

http://www.sinpas.com.tr/

emlakrehberi/ 16 Haziran 2015

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.