Eğitim

TRT EBA TV 11. sınıf çarşamba ders programı canlı ders anlatım saatleri

EBA TV canlı yayın dersleri 23 Mart Pazartesi günü start verdi. TRT EBA TV üzerinden ders anlatımı öğrencilerden tam not aldı. TRT EBA TV üzerinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri derslerini açıklanan ders programı ve ders saatleri çerçevesinde takip ediyor. 23 Mart Pazartesi TRT EBA TV canlı ders takibini geride bırakan öğrenciler EBA TV salı ders programı kapsamıda derslerini TRT EBA TV üzerinden takip ediyor. Peki 25 Mart Çarşamba EBA TV ders programı ve EBA TV canlı yayın ders anlatımı ne zaman? İşte 11. Sınıf TRT EBA TV canlı yayın ders saatleri ve 25 Mart Çarşamba TRT EBA TV 11. Sınıf ders programı ve 11. Sınıf EBA TV ders saatleri.

TRT EBA TV 11. sınıf çarşamba ders programı canlı ders anlatım saatleri
-

EBA TV canlı yayın dersleri 23 Mart Pazartesi günü start verdi. TRT EBA TV üzerinden ders anlatımı öğrencilerden tam not aldı. TRT EBA TV üzerinden ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri derslerini açıklanan ders programı ve ders saatleri çerçevesinde takip ediyor. 23 Mart Pazartesi TRT EBA TV canlı ders takibini geride bırakan öğrenciler EBA TV salı ders prgramı kapsamıda derslerini TRT EBA TV üzerinden takip ediyor. Peki 25 Mart Çarşamba EBA TV ders programı ve EBA TV canlı yayın ders anlatımı ne zaman? İşte 11. Sınıf TRT EBA TV canlı yayın ders saatleri ve 25 Mart Çarşamba TRT EBA TV 11. Sınıf ders programı ve 11. Sınıf EBA TV ders saatleri.

Eğitim öğretimini ortaokulda sürdüren öğrenciler için 23-27 Mart uzaktan eğitim ders programı ve 24 Mart EBA TV 11. sınıf çarşamba ders programı şöyle:

 

EBA TV, koronavirüs salgını önlemleri kapsamında okullarda eğitime ara verilmesinin ardından, Milli Eğitim Bakanlığı ‘MEB) tarafından uzaktan eğitim ders videolarının yayınlandığı platform olarak gündemde. Öğrenciler TRT ve EBA TV ilkokul, ortaokul ve lise canlı yayını ve ders programına haberimizden ulaşabilir. İşte TRT EBA TV canlı yayın 11. Sınıf ders yayın akışı.

TRT EBA TV 11. sınıf ders tekrarı için tıklayınız

 

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.