Emlak

Tuzla'nın En Büyük Projesi

Tuzla’daki şehrin en büyük projelerinden biri olarak yükselen Evora İstanbul 300 dönüm arazi üzerinde inşa edliyor.

Tuzla'nın En Büyük Projesi
-

20.000’den fazla kişiye ev sahipliği yapacak 44 bloktan ve 6 bölgeden oluşan bu dev projenin tam ortasındaki meydan, komşularınızla buluşma noktanız.

Şehrin yeni gözbebeği Pendik Marina’nın ve Tuzla Tersaneleri’nin yanıbaşında kurulan Evora İstanbul, denize ve E-5’e de çok yakın. TEM bağlantısı ve Marmaray sayesinde şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Evora İstanbul, büyük çoğunluğu deniz manzaralı 4.969 konut, ticaret ve alışveriş bölgelerinden oluşuyor. 300 dönüm arazi üzerinde inşa edilen proje, 44 bloktan meydana geliyor. 20 binden fazla kişiye ev sahipliği yapacak proje, Teknik Yapı imzası taşıyor.

Stüdyo daireler 166 bin 600 Liradan başlıyor. 1+1 daireler 192 bin 800 Lira, 2+1 daireler 290 bin 400 Lira, 3+1 daireler 373 bin Liradan başlayan fiyatlarla satışta

Yüzde 80'i yeşil alandan oluşan Evora İstanbul'da mağazalar, çocuk parkları, oyun parkları, özel açık havuzlar, yürüyüş alanları, banka şubeleri, açık ve kapalı otopark, eğitim kurumları, kafeler, futbol, eğitim kurumları, basketbol ve voleybol sahaları gibi sosyal yaşam alanlarına yer veriliyor.


İstanbul’un Anadolu’ya ve dünyaya açıldığı, ulaşım noktalarının merkezinde bulunan Evora İstanbul, havalimanı, TEM, E5, Marmaray, liman ve marinaya yakınlığıyla ideal bir prim fırsatı sunuyor. Sabiha Gökçen’e kadar ulaşacak metro, Avrupa Yakası'ndan Anadolu Yakası'na uzanan Marmaray ve bölgedeki yeni kentsel projeler, Evora İstanbul’un geleceğinin değerli olduğunu gösteriyor.

http://evoraistanbul.com/

emlakrehberi/ 5 Haziran 2015

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.