Seçim

Ünlü isimlerden Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçimlerden zaferle çıkmasının ardından ünlülerden tebrik mesajı yağdı.

Ünlü isimlerden Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajı
-

50 milyona yakın vatandaşın sandık başına gittiği seçimden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan zaferle çıktı.  Kesinleşen sonuçların ardından ünlü isimler 13. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik etti.

İŞTE ÜNLÜLERİN TEBRİK MESAJLARI:

BÜLENT ERSOY

"Şaibesiz, itibarından ödün vermeden hür milletin, hür iradesinin tecelli ettiği, yanılmayan bir ilim olan matematik ilmi sonuçları ile tescillenmiş bu seçimlerin Türkiye Cumhuriyetinin bekası, Yüce Türk Milletinin her açıdan refah ve ferahı adına hayırlara vesile olması en kalbi ve de en halisane duygularımdır, tebrikler efendim."

İBRAHİM TATLISES

"Sayın başkanım yine ilklere imza attınız, sizi yürekten tebrik ediyorum... Ülkemiz için güzel ve güçlü günler başlıyor, yeni sistemin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum... İyi ki varsınız sayın başkanım, Allah sizi başımızdan eksik etmesin, bu kutlu yürüyüşümüzde Allah yar ve yardımcımız olsun..."

 ONUR AKAY

"Türkiye'nin kararına saygı duyarak, yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendiyi tebrik etmek, en onurlu davranıştır. Bende kendisini tebrik ediyor, ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum."

SEDA SAYAN

"Ben demiştim! Yola devam… Nerede kalmıştık?"

SEVİM EMRE

"Büyük Türkiye'min imanlı, inançlı yüreği insan sevgisiyle dolu devrimci Cumhurbaşkanım, en başta biz olmak üzere Türkiye'm sizi seviyor, bu millet sizi çok seviyor. Rabbim size sağlıklı bir ömür versin. Allah sizden razı olsun, Allah'a emanet olun, sizinle gurur duyuyorum. Rüyamda bu sonucu görmüştüm. Güzellikleri bana malum eden rabbime şükürler olsun."

ALİŞAN

"Türkiye kararını verdi... Hayırlı uğurlu olsun Sn Başkanım. Bu millete yapacağınız daha çok hizmet var Allah'ın izniyle."

FULDEN URAS

"Ülkemiz için hayırlara vesile olsun Recep Tayyip Erdoğan"

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.