Gündem

Uyuşturucuya özendiren Ezhel'den skandal ifadeler: Katliam yapmak istiyorum

Uyuşturucuya özendirme suçundan hakkında dava açılan Ezhel, yeni bir skandala imza attı. Kendisine gönderilen Amedspor formasını sosyal medya üzerinden, terör örgütü bayrağında kullanılan yeşil, sarı ve kırmızı renkteki kalplerle paylaştı. Ezhel, paylaşımına gelen tepkilerden birine, "Hepinizi öldürmek lazım. İtinayla katliam yapmak lazım ki memleket huzura ersin" diyerek büyük tepki çekti.

Uyuşturucuya özendiren Ezhel'den skandal ifadeler: Katliam yapmak istiyorum
-

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından Amedspor tarafından kendisine gönderilen bir hediyeyi terör örgütü bayrağında kullanılan yeşil, sarı ve kırmızı renkteki kalplerle paylaşan ve gelen tepkilerin ardından paylaşımını kaldıran rapçi Ezhel, bugün gelen tepkilere cevap verdi.

Uyuşturucu madde kullandığının tespit edildiği gerekçesiyle 10 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan ünlü rapçi Ezhel, Amedspor tarafından kendisine gönderilen bir hediyeyi sosyal medya hesabından paylaşınca tepkilerin hedefi olmuştu. Daha sonra paylaşımını kaldıran Ezhel, gönderisinin ekran görüntüsünü alan ve kendi sayfasında paylaşan sosyal medya hesabını görünce deliye döndü.

 

Kendisine gelen tepkilere ağıza alınmayacak küfürler savuran Ezhel, "Sahte hümanist renklerin kardeşliği naralarınız batsın" yorumuna "Ne hümanizmi lan sizin gibi insanlar varken ne hümanizmi. Hepinizi öldürmek lazım. Türküyle, Kürdüyle ne kadar ırkçı ya...k varsa itinayla katliam yapmak lazım. Memleket huzura ersin." şeklinde cevap verdi.

Hızını alamayan Ezhel, gönderisinin paylaşıldığı sayfaya ve yorum yazan kullanıcılara küfürlerini ardı arkasına sıraladı.

Uyuşturucuya özendirmekten dava açılmıştı

Ezhel adıyla tanınan rapçi Sercan İpekçioğlu, daha önce şarkılarında uyuşturucuya özendirdiği iddiasıyla Anadolu 44. Asliye Ceza Mahkemesi’nde de yargılanmış ve 19 Haziran 2018’de beraat etmişti. Ezhel hakkında 10 Ocak 2019'da uyuşturucu madde kullandığının tespit edildiği gerekçesiyle 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı. Ezhel'in hakkında 5 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan dava kapsamında Anadolu 59. Asliye Ceza Mahkemesindeki yargılaması sürüyor.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.