Teknoloji

Yeni trend: Game of Thrones Browser oyunu

Eğer bir Game of Thrones hayranıysanız, online olarak özetleri, yorumları ve şikayetleri okumak için saatler harcadınız ve son sezonla ilgili fan teorileri, diseksiyon ve spekülasyon videolarını izleyerek saatler daha geçirdiniz.

Yeni trend: Game of Thrones Browser oyunu
-

Eğer öyleyse, resmi olarak lisanslı ve ücretsiz Game of Thrones browser oyunu ile çok daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Gerçek zamanlı stratejik Game of Thrones oyunu tüm dünyada beğeni gördü dense yanlış olmaz.  Düşünsenize oyuncular bu oyun vasıtasıyla Yedi Krallık'ta bulunuyor ve Demir Taht savaşına oluyorlar. Oyun ayrıca serinin ikonik karakterlerini de içeriyor. Bu da, ben şu kişi olsam bu şekilde yapardım şeklindeki düşüncelerin cevabı niteliğindedir. Bu oyunda oyuncular Game of Thrones oynarken kendi stratejilerini bizzat kendileri belirliyorlar. Aslında bir nevi finali beğenmeyenler veya şu şekilde olabilirdi diyenler finali değiştirme veya şekillendirme fırsatı da bulabiliyorlar.

Game of Thrones browser oyunu her yaştan insanın sevdiği Game of Thrones serisinin online oyunudur. Oyunda kendi krallığınızı oluşturuyor ve rakip krallıklar ile bir savaşa giriyorsunuz. Krallığın savunma ve saldırı mekanizmalarını geliştiriyorsunuz. Gelişmeler sonucunda diğer oyunculara en iyi krallık olarak hükmetmeye çalışıyorsunuz. Ordu üretebiliyor, Lordları dahil edebiliyorsunuz. Ayrıca yakın köy ve şehirlere baskınlar düzenlerken bu düzenlenen baskınlarla ganimet elde edebilirsiniz ve böylece halkınızın ve ordunuzun ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Bu baskınlarda enerjiniz sınırlı ve bu enerjiyi iyi  bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Savaş esnasında, ordunun gücünün yanı sıra, ordunun nasıl bir strateji izleyeceği çok önemlidir.

Arkadaşlarınızı davet ederek bir ordu dahi kurabileceğiniz bu oyunda, yeni kaleler fethederek alanınızı genişletebilir ve Demir Taht için öne çıkabilirsiniz. Ayrıca farklı iklim ve hava koşulları da oyunun gerçekçiliğini artırırken oyuncuların oyunun içinde kendilerini bulmalarını da sağlıyor. Oyunun içerisindeki adımları inceleyerek oyunu nasıl kontrol edeceğinizi düşünmek zorunda kalmadan kolayca öğrenebilirsiniz. Bu da stratejinizi sorunsuz bir şekilde oyuna adapte etme fırsatı sunar. Bu yüzden öğretici adımları atlamamanız önerilir. Bunun yanında Game of Thrones Browser oyunu düzenli oynanmalıdır ki bu da hedeflerinize ulaşmak için önemli bir adım olmakla beraber günlük etklinlik ödülleri kazanabilme şansınız doğar. Bunu yapmaya değer çünkü savaştan sonra duvarlarınızın onarımı gibi süre alan kısımlar hızlandırılır ve zenginleştirilir.

Game of Thrones oyunu çok oyunculu bir oyundur. Bu nedenle, güçlü bir diğer oyuncu grubuyla bir anlaşma yapın. Başlangıçta kazanmanız çok daha kolay olacaktır. Bir ittifakın parçası olmanın ek bir avantajı, premium avantajlar elde etmektir - bir oyuncu premium paket satın aldığında, herkes ödül alacaktır. En karlı ittifaklar, dış iletişim kanallarında koordine edilen veya kompozisyonlarında zengin oyunculara sahip olan ittifaklardır. Müttefikler sadece kaleyi savunmakla kalmıyor, aynı zamanda binaların inşasını hızlandırmada da yardımcı oluyorlar. Onlar sayesinde, tüm oyun daha kolay, stratejiler daha etkili, daha hızlı ve daha keyifli!

Saldırıya uğradığınızda ek kaynaklar ve tecrübe için karşı atak yapabilirsiniz. Bölgenizdeki soygun riskini en aza indirmek için, hem orduyu hem de Lordu korumalısınız. Çok fazla hammadde bulundurmak yerine depodaki ideal miktarı korumalısınız. Altın kaybı zarar verici olacağından buna da dikkat etmelisiniz. Koruyucu bir kalkan görevi gören ve bir süre düşman saldırılarından nefes almanıza izin verecek olan seçenekte bulunmaktadır. Bu yüzden depo gelişimine dikkat etmekte de yarar vardır. Depo tarafından korunan kaynaklar istila durumunda tahsis edilemez. Kendinizi kayba karşı korumak için yukarıda belirtilen ittifakı kurun. Her zaman ordunun gelişimine dikkat edin. Büyük ve iyi eğitimli bir ordu savunma ve güvenliğin temelidir.

Her hareketi düşünün! Game of Thrones oynamak güçlü bir strateji gerektirir, bu yüzden bu unsuru kaçıramazsınız. Kötü düşünülmüş hareketler çok pahalıya mal olabilir. Savaşların tamamen atlanamayacağı ve oyunun tamamen barış içinde olamayacağı açıktır. Ancak herhangi bir saldırı dikkatle düşünülmelidir. Düşman intikam isteyebilir. Deponun düzgün bir şekilde geliştirilmemesi ve ordunun çok sayıda ve iyi eğitimli olmaması durumunda, yenilgi neredeyse garanti haline gelir.

Oyunun her alanında etkin olmaya çalışın. Genel denge her şeyden etkilenir - ordu, kaynaklar, binalar, ittifaklar, tecrübe. Gruplardan birini bile daha sonra gelişmek üzere bırakmayın, çünkü bir noktada gerekli materyallerden yoksun kalabilirsiniz veya istila sırasında ordunuz daha büyük ve daha iyi eğitilmiş bir güce karşı duramayabilir.

Detaylı Bilgi İçin; https://tr.101xp.com/

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.