4. TYT SINAVINA
KALAN SÜRE

00:00:00:00

Yaşam

Yılbaşı ne zaman 2020? Yılbaşı hangi gün, yılbaşı hangi güne denk geliyor?

Yılbaşı hangi gün? 31 Aralık tatil mi? 31 Aralık hangi gün? sorusu yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde en çok aranan kelimelerin başında gelmekte. Çalışanlar ve öğrenciler tarafından 1 Ocak 2020 hangi güne denk geliyor, yılbaşında tatil olacak mı? 31 Aralık’ta bankalar, PTT, kamu kurumları açık olacak mı? sorularının cevabı merak edilmekte. Peki yılbaşı hangi güne denk geliyor?

Yılbaşı ne zaman 2020? Yılbaşı hangi gün, yılbaşı hangi güne denk geliyor?
-

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte iyi bir Müslüman bir yılın muhasebesini yapmalı çünkü ömürden bir yıl daha geçmiştir. İnanmış bir kulu, bir senenin karını zararının çetelesini tutmalı. Yılbaşı hangi gün? 31 Aralık tatil mi? 31 Aralık hangi gün? sorusu yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde en çok aranan kelimelerin başında gelmekte. Çalışanlar ve öğrenciler tarafından 1 Ocak 2020 hangi güne denk geliyor, yılbaşında tatil olacak mı? 31 Aralık’ta bankalar, PTT, kamu kurumları açık olacak mı? sorularının cevabı merak edilmekte. Peki yılbaşı hangi güne denk geliyor?

Yılbaşı tatili ne zaman? 2020 yılında 1 Ocak hangi güne denk geliyor araştırması başladı. Özellikle öğrenci ve çalışan kesimin merakla beklediği yılbaşı tatili 2020 yılında çarşamba gününe denk geliyor. Yani 1 Ocak 2020 çarşamba günü resmi tatil okullar, devlet daireleri ve birçok iş yeri tatil olacak. Peki 31 Aralık salı günü yarım gün mü, öğleden sonra tatil mi? 31 Aralık’ta bankalar, PTT, kamu kurumları açık olacak mı? Yönetmeliğe göre yılbaşı öncesi tatil 31 Aralık tatil değil. Yani 31 Aralık günü okullar, devlet daireleri ve iş yerleri tam gün mesai yapacak. Özel sektörde çalışanlar ise yıllık izinlerini kullanıp tatil yapabilecek. Yılbaşı tatili 1 Ocak çarşamba gününe denk gelecek.

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.