Spor

Younes Belhanda’nın sağlık durumu nasıl?

Galatasaray’ın sakatlıklarla imtihanı bitmek bilmiyor. Galatasaray oyuncusu Younes Belhanda, milli takımı Fas ile Kamerun maçında sakatlık geçirdi ve maçın 45. Dakikasında oyundan çıktı. Peki Younes Belhanda’nın sağlık durumu nasıl? Younes Belhanda’nın sakatlığı ne?

Younes Belhanda’nın sağlık durumu nasıl?
-

Galatasaray’ın sakatlıklarla imtihanı bitmek bilmiyor. Galatasaray oyuncusu Younes Belhanda, milli takımı Fas ile Kamerun maçında sakatlık geçirdi ve maçın 45. Dakikasında oyundan çıktı. Peki Younes Belhanda’nın sağlık durumu nasıl? Younes Belhanda’nın sakatlığı ne?

Süper Lig maçlarında sakatlıklarla boğuşan Galatasaray'a bir kötü haber daha geldi. Galatasaray’ın tecrübeli ve genç oyuncusu Younes Belhanda milli takımda sakatlandı. Fas'ın Kamerun ile oynadığı maça ilk 11'de başlayan Belhanda, karşılaşmanın 45. dakikasında sakatlık geçirdi. Sedye ile saha kenarına çıkarılan yıldız futbolcu yerini Boufal'a bırakmak zorunda kaldı. Galatasaray kulübü Fas - Kamerun maçında sakatlanan Younes Belhanda'nın kanama ve yırtık nedeniyle 6 hafta süreyle tedavi edileceğini duyurdu.

 

Galatasaray'da sakat oyuncuların durumu

Yuto Nagatomo-en az 2 hafta yok

Eren Derdiyok-Schalke maçının kadrosuna alınmadı

Fernando Reges-Schalke maçının kadrosuna alınmadı

Emre Akbaba-ayağındaki alçı 6 hafta sonra çıkacak

YORUMLARA GÖZAT

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.