Afgan Rasulov

Afgan Rasulov

Youtube üzerinden verdiği Photoshop dersleri ile grafik tasarımla ilgilenen ve bu programı öğrenmek isteyenler için yayınladığı videolarla 100 binlerce takipçiye ulaşan Afgan Rasulov kimdir?

1990 senesinde Macaristan’da dünyaya geldi. Afgan'ın Subay olan babası, bir savaşta yaralandı ve ona yardım eden arkadaşının ismi Afgan idi. Babası, onun hatırasını yaşatmak için oğluna arkadaşının ismini verdi.

Afgan Rasulov, hayatının ilerleyen zamanlarında bir süre Bakü’de yaşadı. Şimdilerde ise ülkemizde hayatını devam ettirmektedir.

Photoshop öğrenmek isteyenler için en basit özelliklerden en karmaşık efekt ve maskeleme özelliklerine kadar bilinmesi gereken tüm bilgileri uygulamalı olarak anlatan Rasulov, ” Bir insanın hayatı iyi bir eğitimle tamamen değişebilir ” sloganı ile kendi kanalında grafik tasarım dersleri vermektedir. Photoshop teknikleri konusunda değişik çalışmaların nasıl yapıldığını anlatan açıklayıcı videoları ile bu konuda kendisini geliştirmek isteyenler için oldukça iyi bir kaynak oluşturmaktadır.

Kanalına ulaşmak için tıklayınız...