Aly Rae Eckmann

Aly Rae Eckmann

Sunucu Aly Rae Eckmann kimdir?

8 Kasım 1990 tarihinde Seattle , Washington, ABD’de dünyaya geldi. Washington’ın Winthrop kasabasında, futbol oynayarak büyüdü. ‘Liberty Bell Mountain Lions’ adlı futbol takımında forvet olarak oynuyordu. İspanyolca öğrenmeyi çok istediğinden liseyi tamamladıktan sonra Meksika’ya gidip bir buçuk yıl orada yaşadı. Sonra Washington’a geri döndü. Bir süre anaokulu öğretmenliği yaptı. Daha sonra da İspanya’ya taşındı.

Asıl adı Alyson Rae Eckmann olan Aly Rae Eckmann, İspanya’da modellik yapmakta ve Madrid’de yaşamaktadır. 

İspanya’da iken 1 sene Dadı olarak iş bulup çalıştı. Kanarya Adaları’na tatile gittiğinde bir televizyon kanalından iş teklifi alarak televizyonda çalışmaya başladı. 2013 yılında Un príncipe para Corina (prens Corina) adlı programda sunuculuk yaptı. İspanya’da modellik yapmasının yanı sıra televizyon ekranlarında da yer alıyor. Kendine göre de şarkı sözü yazmaktadır.

Aly Rae Eckmann, 12 Nisan 2016 tarihinde Fenerbahçe Ülker'in THY Euroleague çeyrek final serisinde İspanya'nın Real Madrid takımını deplasmanda 75-69 mağlup ettiği maçta 3 saniye televizyonda göründükten sonra basketbol severlerin gönlünde taht kurdu.

TV programları, Filmleri ve Dizileri : 

2015 - 2016 - La que se avecina (Megan Simons) (Tv Dizisi) 
2015 - XTRA! (TV programı) 
2014 - Vevo Fresh (TV programı)
2014-2015 – Todo va bien (TV programı)
2014 - Hable con ellas (TV programı) 
2013 - No te cortes (TV programı) 
2013 - Un príncipe para Corina (TV programı)