Prof. Dr. Ahmet Maranki

Prof. Dr. Ahmet Maranki

5G ile dijital-elektromanyetik kontrol!

-

Virüs bahane! Dijital  Kontrol şahane!

“Evde karantinada her gün bir canlı yayınla” toplumu aydınlatmaya devam ederken bir bakan arkadaşım beni aradı! “Hocam Ankara’da her gün seni anlatıyorum” dedi!

Neden diye sorduğumda “Hep söylediklerinde haklı çıktın hocam” dedi!

Deliler sokakta geziyor!

Hakikaten konuştuk! Yazdık! Bize ne mi dediler ‘fenomen’ “Deli” dediler!!?

Hep biz haklı çıktık!

Delilerin ise;

Aklını kaçırdığı “veya “sahiplerine” kiralandığı ortaya çıktı..!

Suyun başındakiler “Deli’ce korkutucu senaryolarla” hakikati anlatmadan gerçeklerden uzak paniğe devam ediyorlar!!?

ELEKTROMANYETİK TEHLİKENİN FARKINDA MIYIZ?!

4 dakikalık bir telefon görüşmesinin, beyni 1 derece ısıtıp, 18 kat enerji kaybına oksijen absorbu ile hücre blokajına ve ölümlerine sebep olduğunu belgeleriyle 20 yıl evvel biz kozmik bilim yaşam enerjisi kitabımızda yazdık! Beden frekanslarının yüzlerce katıyla yapılan saldırının, saykosomatik etkiyle hücre yıkımı yapacağını, zayıflayan aura ve tıkanan şakraların endokrin sistemine büyük zararlar vereceğini yazdık! Enerji alanının bozulmasıyla psikolojik, ruhsal travmaların olabileceği, radyo dalgalarıyla beyin kontrolünün gâyet mümkün olup, hücre ölümleri hatta intiharlara bile sebep olabileceğini delilleriyle göstermiştik!

HER YÖNDEN KUŞATILDIK!

Her adımda, metro istasyon reklam panolarında, duraklarda, evlerin hattâ hastanelerin çatılarında, önlerinde, okulların önlerinde açık-gizli baz istasyonları dikildi!!!

Radyasyon ölçümleri yapılmalı!

Bugün yapılan ölçümlerde, dört kişiden üçünde radyasyon yüklülüğü çıkıyor! Türkiye’nin alanında zirve yapmış doktorlarıyla görüştüğümde diyorlar ki “Bir insanın, özellikle kronik rahatsızlıklarda radyasyonunu atmadan düzelebilmesinin imkânı yok!

TRUMP bile “ilaç ve aşılar denenmeden kullanılmamalı”! derken; Cumhurbaşkanımızdan da pandemi sonrası açıklamalar bekliyoruz!!?

Türkiye’de % 98’i ilaçlara mahkum edilen yıkık dökük Anadolu insanımıza ve topraklarımıza hap, sprey, antibiyotik ve ateş düşürücü ve kimyasalları reva görmek; sonra bulduk dedikleri aşı sonrasında yapılabilecek ciplemeler bir çözüm müdür..?!

Milletimiz bunu hak etmemektedir!

5G dünyayı bekleyen dijital tehlike!

20 sene evvel, radyo dalgalarıyla işgal yapıldığını yazdık! Bugün de bu boş sokaklarda, hem de tüm dünyada senkronize yapılan baz istasyonu dikimlerinin, virüsün çıkış yerinde Wuhan’da 6 günde kurulan!!? Hastane inşaatlarının ‘5G kurulumundan sonra’ başladığını görüyoruz!

6-24 hz’te çalışan insan bedenlerine 60.000.000 hz’e kadar frekans verilirse ne olur, bir düşünelim!!!

 5G hücrelere tesir ediyor!

Türkiye önce kafasındaki putları yıkmalı! Sonra 5G antenlerini!

Pek çok ülkede “hücre yıkımı yapan-bedeni ve ruhu yok eden” 5G istasyon yıkımları fiili müdahaleler başladı! Tabii, bu gâvur dediklerimiz ki, hakkını arıyor!?!

Bizim içimizdeki “devşirme dönme gavurlar” sekülerist putlarını yıkmadıkça ülkemizde müdahale olmayacağı gibi daha çok virüs ve pandemi görürüz!!?

 Şeytan aklı dünya kurulalı hedefine adım adım yaklaşıyor!!?

1720 veba, 1820 kolera, 1920 İspanyol gribi ve 2020 Corona..! Hâlâ ‘komplo’ diyenlere diyecek sözümüz yok!

Dünya gıdada tedbir alıyor!

İngiltere, Hollanda ve Avustralya da pek çok İskandinav ülkesi sağlığımızı tehdit eden GDO’lu tohumları, E-Emilgatörleri, Çin tuzunu, NBŞİ’yi, pek çok katkı maddesini, domuz türevli ürünleri-füme işlenmiş gıdaları, kimyasal böcek öldürücüleri Kimyasal böcek Öldürücü ve temizleme tozlarına  yasakladı!

Türkiye bilimadamları!

Ne mi yapıyorlar?

“Aşı bulundu” müjdesini veriyorlar!!?

Ya Rabbi sen içimizdeki akılsızlar sebebiyle bizleri de helak etme!!? Amin

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca “YAZILIM VE  MBK-MİLLİ BİLİM KURUMU” OLUŞTURULMALIDIIR!

Milli Yazılım, bir devletin ve milletin beka teminatıdır! Elektromanyetik kontrolle yok edilen bilim insanlarımızdan sonra bugün daha geniş kitlelere, bu biyo-dijital silâhlarla bir yok oluş tertiplenmektedir! Bunları denetleyecek kurum ve kurulların, dünya örneklerinde olduğu gibi her biri kendi sahasında ihtisaslaşmış!

Alaylı uzmanların da bulunduğu, ‘bilinmeyenleri’ açıklayabilecek, sorgulayabilecek bilirkişilerden acilen bir “MBK” “Milli Bilim Kurulu” oluşturulmalıdır!

Kozmik bilim ekibi bütün tecrübeleriyle elini taşın altına koyma hazırdır!

Allah öl demeden kimse ölemeyeceği gibi; ol demeden de hiçbir şey olamaz!

Tedbir bizden! Takdir Allah’tan!

Ölümden korkma!

Ölümden sonra vereceğin hesaptan kork!

Vesselam.

WhatsApp İhbar Hattı: 530 200 00 96

 


YORUMLARA GÖZAT (10)

DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Yorumlarınız incelendikten sonra yorum kurallarına uyması halinde yayına alıncaktır.