ÖDÜLLÜ TYT SINAVI
TAMAMLANDI ESKİ SINAVLAR
İÇİN TIKLAYIN

ebu abdulmuttalib el Arabi bin Rükneddin 1 ay önce eklendi.

emin misin teyze..?..

Denuz 1 ay önce eklendi.

Cahil ekrem sizin cagdasliginiz hicbir zaman olmadı sizin cagdasliginiz batının tüm pisliklerini kendinize çağdaşlık olarak aldınız 

1 ay önce eklendi.

Sayın Bayan Emine Şenik oğlu diyorkii iSLAM NEREYE EVET DEMİŞŞSE ONLLAR DEVAMI HAYIR DEMİŞLLER 

Denuz 1 ay önce eklendi.

Emine hanım samimi olarak söyle bunları bu hale kim getirdi.adamlar 15 yılda bizi darmadağın etiler.biz 18 yıla zinayı serbest ettik soyle yalan mi?

rıza 1 ay önce eklendi.

İktidar olup muktedir olmamak böyle bir şey olsa gerek. Kime yaranmaya çalışıyorsunuz. Onların dinine girmeden sizden razı olmayacaklar.

zig and zag 1 ay önce eklendi.

Kafasına göre bir gün İsmailağaya, diğer gün İslamoğlu ağaya takılan bir ablanın sözüne itibar edilmez.

ZEKİ 1 ay önce eklendi.

YALANNNNNNNNNNNN

işlerine baksınlar 1 ay önce eklendi.

Kimin kaç yaşında evleneceğine, kimin nikahını kimin kıyacağına devlet karışmaz, ama kemalistler bu maddelere de el atıyorlar

İslamoğlu 1 ay önce eklendi.

İslâm, islamoğluna da hayır diyor Fakat Emine hanım sen islamoğluna hayır demiyorsun

hasan 1 ay önce eklendi.

tabi ki senin gibi gerici yobazlarla aynı dili konuşmayacağız

enes 1 ay önce eklendi.

Zina serbest Evlilik yasak, ne günlere kaldık

İnanmayin bunlara 1 ay önce eklendi.

Bunlarin mesajini iyi okuyun ne kadar karsiymis gibi gorunselerde devam dergibi yikilan yuvanin haddi hesabi yok ondan anlasilmiyormu bir tarlada ekin bicen irgatlar soyle bir taktigi varmis calisanlar her birden hay cekermis ve gayret edelim bitirelim tarlayi diye bu patrona guzel yansir fakat calisanlar parolasi oyle deyil bitirmiyelim yarinda devam edelim

meleknur 1 ay önce eklendi.

BU HALE GELMESİNİN NEDENİ NEDİRKİ? BU HALE GELİNECEĞİNİ BİLEREK KANUN ÇIKMASINI SAĞLAYAN HANGİ HUKUKÇULAR? TEZELDEN ELBETTE DÜZELTİLMESİ ŞARTTIR! İNSANLARI AİLELERİ MADUR ETMEYE HİÇ KİMSENİN HAKKI YOKTUR.

İbrahim Alkılıç 1 ay önce eklendi.

Emine hanım önce uzun zamandır hakkında ki; "Mustafa İslamoğlu ile beraber çalışıyor" İddialarına bir cevap versin de bizim kafa karışıklığımız son bulsun.

engineer 1 ay önce eklendi.

kendinizi almanyada fransada bir gayrimüslim diyarında gurbetçi kabul edin ve oraların kanunlarına tabi olduğunuzu düşünün ve dininize iyice sarılın, eğer kendinizi bir gayrimüslim diyarında değilbir İslam diyarında sanıyorsanız bu zannınızdan rüyanızdan uyanın, tıpkı almanyanda fransada gayrimüslim diyarında gurbetçi olupta,o diyarıların yönetiminden İslami kurallar beklerseniz çok beklersiniz, ab uyum yasaları tam da bunu gerektiriyor, istanbul sözleşmesi,cinsiyet eşitliği vb. kanunlara tabiyiz, tabi olmam derseniz ya hicret edeceksiniz yada hapsi boylayacaksınız ne yazıkki, demekki bir İslam diyarında yaşamayı hakketmiyoruz, biz kendimizi düzeltmiyoruz ki böyle bir zulme duçar oluyoruz,

emekl 1 ay önce eklendi.

bahsettiklerinin bir çoğu KURAN daki dinde yokki bahsettiklerin bir çoğu hadislerde mevcut hadislerden bir örnek cehennemi kadınlar dolduracak Kuran da arada bul hakbuki Kuran erkeği çok daha fazla uyarmakta nedeni çok yanlışı olduğu için

Remzi-1461 1 ay önce eklendi.

Benimde oy verdiğim Ak partinin marifetleri bunlar.Maalesef yıllardır chp zihniyetinin yapmak isteyip yapamadıklarını Ak parti yaparak gerçekleştirmiş oldu.İşin ilginç tarafı milletin çoğu sessiz!Bu gidişle gayri meşru ilişkiler çoğalıp evlilik olmayacak ve bir otuz yıl sonra Ülkemizde aynı avrupa gibi her dört çocuktan üçünün babası belli olmayacak.Maalesef bunun temellerini Ak parti kendi eliyle atmış oldu.Ak partiye 17 yıldır oy vermiş bir kişi olarak diyorum ki;bir daha asla oy vermeyeceğim.Bardağı taşıran en son ve ön önemli damla!!!

Ornek kanun ve engeller 1 ay önce eklendi.

Hani dindeslerini 12 yasdan sonra verilsin dergibi bir kanun vardi tibki evlenecek geclere 18 yas dayatmasi bir kurgu bazi insanlar gelisetli ,yasi 15 de olsa 18gibi gosterir bir sorun olursa kanun ve devlet devreye girsin sorun yoksa kalksin gereksiz engeller yoksa ulke babasizlar ulkesi olacak .gece kondu yapacak.

Mustafa Biçer 1 ay önce eklendi.

ALLAH razı olsun Emine ablacığım

ömer 1 ay önce eklendi.

Muhterem Abla bu ülkede tesettürlü FEMİNİZM i Siz baslattiniz...

Salih Özdamar 1 ay önce eklendi.

Kanunlar, insanlar için yapılır. Maalesef bizim Ülkemizde kanunlar aileyi yıkmak için yapılıyor. Hayvandan daha aşağılık yaşantısı olan Avrupa'nın şart koştuğu uyum yasaları için, aileleri paramparça ediyorlar. Hele o aileden sorumlu bakan hanım ve adalet bakanı beyefendi neden görevlerini yapmıyorsunuz. Parçalanacak ailelerin ahları sizleri paramparça edecek haberiniz olsun.

cahil ekrem 1 ay önce eklendi.

remzi 1461 bu işler onyedi yıldamı oldu hangi parti meselesi değil AHLAK meselesi evdeki ANNE BABA NE İŞ YAPAR GÖREVİ NE KENDİNE BİR SOR Samuel'in Müslümanları Arkadaşlarla sohbet ederken konu günümüzün gençliğine, aile hayatındaki kopukluklara ve sosyal medyanın toplumu olumsuz yönde nasıl etkilediğine geldi. Ela ismli kızımız elinde telefonla, “Hocam, internette bir şey gördüm size okuyayım” dedi. “Ne okuyacaksın” dediğimde, “Hocam, Rahip Samuel Zwemer 1935’de Kudüs’teki misyonerlik konferansında bakın neler söylemiş. Rahip Samuel Zwemer konuşmasında, “Sizden Müslümanları Hrıstiyan yapmanızı istemiyoruz. Sizin asıl göreviniz Müslümanları İslam dininden uzaklaştırmaktır. Doğumlarından ölümlerine kadar haç takmasınlar, kiliseye gitmesinler, vaftiz olmasınlar ama Hristiyan gibi yaşasınlar. Bunu çağdaşlık adı altında yapın. Allah’ı ve Peygamberi tanımayan bir nesil büyük işlerle idarelerle uğraşmaz. İdealsiz, dinsiz, mefküresiz yaşarlar. Rahatlığı, tembelliği,parayı ve nefislerini severler, arzu ve şehvetlerinin tatmini için uğraşırlar. Müslümanları vaftiz etmek için boş yere uğraşıp durmayın. Başka yollar, başka çareler deneyelim.

cahil ekrem 1 ay önce eklendi.

DENUZ bizim çağdaşlığımız ne zaman başladı yazarmısın DEVLET te devamlılık esastır hükümetler gider ama devlet kalır.

ccc 1 ay önce eklendi.

Bu kadında fırıldak bilesiniz. Biz İslamı bunun gibilerden dinlemek istemiyoruz Akit yetkililerine duyurulur. Yazıyı okumaya bile gerek duymadım çünkü ismini görmem yetti.

??? 1 ay önce eklendi.

Allah (c.c.) razı olsun sizden inşaAllah değerli büyüğümüz ve pek kıymetli muhterem hanımefendi.Bu sözde Feminist'ler açıkça Allah(c.c.)'ın emir ve yasaklarına karşı bir duruş sergilemekteler.Yani bir diğer ifade ile Şeytan'a hizmet etmektedirler.Bunlar adeta Terör Örgütü ve Terör Örgütü Elemanı gibi hareket etmektedirler.Bahsettiğiniz hususların yanında bu Sözde Femnistler,6284 Sayılı Kanun'u (İstanbul Sözleşmesi'ni) ve Türk Medeni Kanunu bağalamında HARAM PARA OLAN NAFAKA'yı da savunurlar.Şeytanlaşmış Psilikler...

AGR 1 ay önce eklendi.

İyi de müdlümam diye oy verdiğimiz yöbeticiler ne yapıyor? Kadına şiddeti ( ki öyle erkeğe lanet olsun.) bahane ederek aileyi bitme noktasına getirdiler.

dinbazlara 1 ay önce eklendi.

Kadın hakkımı? Şenlikoğlu hapisteki hamile ve çocuklu kadınlara neden kör ve sağır?

Yasemin 1 ay önce eklendi.

Sağ kesim önce şunu bunu suçluya çağına ortak noktada buluşsun buluş sunki talep edebilirsin solcular nasıl opera binas için ne çaba sarfetti görmedinmi. bu konuda Devleti suclayamazsin kendini suclasolcular gibi. talep edemediginden dolayı birlik olmadığı ndan dolayı KUR AN AZİMUSSAN dersine gidiyordum diyanet haftası imiş orada bulunan görevlilere teşekkür ediyorlar ben çocuğumu kızımı Devletin CamisindeKUR AN AZİMUSSAN öğrettiremiyecekmiyim çalıştığım için Camilere gidiyorum erkek hoca benden çekiniyor ben erkek hocadan çekiniyorum Recep Tayyip Erdoğan bu konuda duyarlı lütfen duyurun dedim buarada koşarak bana doğru bir genç geldi adımı bahsetmemi söyledi minik mikrofonuile ertesi günü Babamerkek kardeşim yerel gazetede yazımın çıktığını söylediler sıralarda Seçmeli KUR AN AZİMUSSAN dersleri verilmesini istemiştim ben istiyorum benim vatandalik hakkım demiştimAk parti yapmayacakta camiye karşı çıkan İslam düşmanı hdpile beraber saadet partisi başkanı İngiliz karısı ile temel mı yapacak. Ben görünümü erken yaşta evlendirmek istiyorum bu benim vatandalik hakkım başkası benim buhakkimakarisamaz benİslamingerektirdigigibiyasamak istiyorum yüzde doksan müslüman olan ülkemizde benim talebine azınlıklar solcular karşı çıkamazlar demokrasiden bahsedip benim hakkımı elimden alamazlar herşeyi Devlete atmayı birakp önce anlaşalım fırsat verme Fetoculara onlar istemezler bu kanunun çıkmasını fetoya karşı mücadele ver bu olayın bu kadar vahim olduğunu bilmiyordum çıkması için mücadele edeceğiz her fırsatta hükümete yüklenenlere fırsat vermeden mücadele başlamıştır bitti bu kadar ALLAH U EKBER ALLAH yanımızda olsun gerek Fetih suresi gerek Yasin suresi okuyarak Diyanet İlahiyat desteklesin ALLAH'IN izni ile geçsin İsrail çekilsin önümüzdenhaydi din kardeşlerim yazılarla imza toplayrak güzel konuşmalar yaparak bunu olvunlastirmamiz gerekiyor İsrail on çocuk istiyor halkından kimsede ses yok Türkiye istiyor genç evliliği çocuklarımız küçük yaşta evli gibi gezecekler ona sesyok evlendirilincekimse ciyak ciyak bağırmasin hatta Devletimiz destekler İnsALLAH ALLAH büyüktür annelerimiz babalarımız küçük yaşta evlenmişler Japonlar 60 70 metrekare evlerde büyükanne büyükbaba birlikte yaşıyorlar Acil çözüm alternatif leri bulalım bu yazı vesile olurdilegimlehayirli günler olsun cümleye

Samimi deyiller 1 ay önce eklendi.

Sadece ses verirler bir zamam mektup dergiler,yok etti kari kacadaki sevgiler .dediler kadin kocasina hizmet etmek zorunda deyil cocugunu emzirmek zorunda deyil sut annesi tutmaliymis.sayin senlikoglu gec kaldiniz sizde vebal aldiniz sinifta kaldiniz sondu yildiziniz yanliz kaldiniz simdiye kadar nerdeydiniz sizde uzakdan seyredenlerdensiniz.

O.U. 1 ay önce eklendi.

Bunlar Ebu cehilin torunlarıdırlar bu küffarlar hiç ölmeyeceklerini zannediyorlar .