ÖDÜLLÜ TYT SINAVI
TAMAMLANDI ESKİ SINAVLAR
İÇİN TIKLAYIN

ahmet uçar 1 ay önce eklendi.

SEÇİLMESİNE YEŞİL IŞIK YAKTIĞIN BELEDİYE BAŞKANINA BAK SEN NE YAPTI BUZAMANA KADAR.

Ertuğrul Guner 1 ay önce eklendi.

En az 9 şiddetinde olacak eski surlar dışında bir tane bina ayakta kalmiyacak. Allah korusun bu çok Büyük felâket olacak. Rahmetli Şeyh Nazım k.s. İstanbuldan herkes memlektine göcsün diye sohbeti var. Emekli olanlar neyi bekliyor depremini bekliyor. Gidin köyde bağ bahçeyle uğraşın doğal sebze yetiştirin doğal yaşayın.

Vahap Kalyoncu 1 ay önce eklendi.

Manyakmısınız kardeşim bu nasıl bir açıklamadır yalova depreminde fay tam donanma kapısında başladı buna rağmen 17 bin kişi öldü oysa İstanbulda olacak deprem en az 20 km istanbulun açığından geçecek bu kadar yıkımı nasıl yapar bilimsel hangi veri var elinizdeki bu kadar kötü konuşabiliyorsumuz.

abdrhman 1 ay önce eklendi.

ne oldu saadet partisi müteahhitliğemi başladı artık.

Mehmet Soylu 1 ay önce eklendi.

Saymış mı yeah

Hatice 1 ay önce eklendi.

Hukumet elinden geleni yapiyor ama deprem gelirse sizin katillerle isbirligi yaptiginiz yuzunden kurunun yaninda yasda yanacak 

zafer 1 ay önce eklendi.

Anlamak istemeyenler artık anlasın!Duymak istemeyenler artık duysun!Görmek istemeyenler artık görsün!Artık şu istemezükçülük bırakılsın! Alınacak tedbirler yapılacak hizmetler GÖÇÜ falan hızlandırmaz Onun için tedbirler bir an evvel alınmalı!

ayşe gül 1 ay önce eklendi.

ne kadar çok konuşuyorsunuz ya hu bu depremi? resmen çağırıyorsunuz. 40 kez söyleyince olurmuş.içiniz de müteahhit çok galiba.

bilal 1 ay önce eklendi.

çözüm önerin nedir? hiçbir şey. boş boş konuşuyor oy almak için chp gibi.

Mesut 1 ay önce eklendi.

Manda yavrusu malak gidin derdinizi ortağınız kankiniz imamoglu dansözüne anlatın . İmamoğlu herşey güzel olacak demişti demekki depremde güzel olacak . ekremin rahatını bozmayın adam içkisini içsin tatilini yapsın yoksa şeriat gelir haa .

ömer 1 ay önce eklendi.

Olaslik yuzde 65 imiş...Yahu arkadaş bende insanları tövbe ye duaya davet edecekler sandım...Yetkililere konuşuyor...

kaya karabulut 1 ay önce eklendi.

rol kapmaya çalışıyor. sen git demirtaşı nasıl kurtarırızın hesabını yap sanamı düştü istanbulu düşünmek.istanbulu düşünseydin ekreme destek vermezdin.madem destek verdin o halde git bunları ekreme söyle önlem alsın.adamı günaha sokmayın.

ahmet 1 ay önce eklendi.

Saadet partisi adına uyarıda bulunan makam veya şahıs iyi diyorsunda şu anda deprem olmayacağına bir teminatımız yok dolayısı ile belirtilen yıkım ve manevi zararları bir anda telafisi mümkünmü zamanında dediģinizde Türkiye bu varlığa birden konmadı zaman ile seviye gelişti.Allah muhafaza afet karşısında ne dayanır. millet olarak elden gelen tedbiri alırsın takdir Allahın.mevcut ile bu kadar oldu.inşallah zaman ile daha iyi yerleşim alanları düşünülür.olur hepsini birden kimin gücü yeter devlet'e her şeyi yüklemeninde doğruluk payı yok acizane diyorum

berzah_ 1 ay önce eklendi.

çok zekisiniz çok,zeka fışkırıyor maşallah,bir parti bu kadarmı düşer,her şeye karşı olan parti,şimdi hükümet acil bir kanun çıkartsa bütün binalar gözden geçirilecek,sakat olanlar acil yıkılacak dese,hemen başlarsınız kış kıyamet bu millet nerde kalacak edebiyatı yapmaya,sonrada parayı nerden buldunuz gibi saçma sapan hezeyanlar,bıktık artık kapatın gitsin partinizi,yeni partiler kurulsun çokk lazımsa ülkeye,zaten parti çöplüğü oldu ülke,ciddi bir muhalefet yok,gayri ciddi açıklamalar,cami istemem deyin sonra kariye müzesi cami olsun diye bağırın çağırın,hava alanı neden yapıldı gibi saçma çıkışlar,şimdide kanal istanbula karşıyız,çivi çakılsa şu ülkeye ona da karşısınız

Akıl tatile çıkınca... 1 ay önce eklendi.

O evlerin sahibi devlet midir?Ev sahipleri deprem sigortasını bile zorla yapacak ama deprem deprem diye başrışanlar evsizlere ev vermiş de evsiz kalmamış gibi depreme hazırlığı da devletten ekleyecek...YA SABIR!..SİZ EVLERİ KUVVETLENDİRDİNİZ DE DEVLET Mİ ENGEL OLDU?...Sahipli evleri de devlet parası ile onaralım da keyfiniz yerine gelsin...KENTSEL DÖNÜŞÜME KARŞI ÇIKANLARIN ŞU LAFLARI ÇOK TUHAFTIR!..

cahil ekrem 1 ay önce eklendi.

İSTANBULU SEN  24 HAZİRANDA YIKMADIMI BUNDAN BÜYÜK YIKIM MI OLUR

MİHRALİ BEY 1 ay önce eklendi.

İSTANBUL DA DEPREM OLACAĞI NI NERDEN BİLDİN,,AKŞAM AÇIK YATTIN GALİBA 

Yasemin 1 ay önce eklendi.

Sen yikicisin sana düşmedi İstanbul u düşünmek en son konuşacak partidir simdiki saadet partisi

Hadra 1 ay önce eklendi.

AKP nin Müteahhitlerinden Saadete Müteahhitlik kalmaz! İstanbulu Saadet CHP ye vermedi de AKP verdi Milli Görüş Gömleğini çıkartarak verdi? Kaç senedir Saadet İstanbulu da Yönetmiyor! Bir şey söylerken biraz edep lazım? İstanbul Sözleşmesini de Saadet onaylamadı? Saadet Domuzu Kessimlik hayvan sınıfınada koymadı ayıptır!

bilgin 1 ay önce eklendi.

siz tüm Türkiye'nin yıkılması için uğraşanlara destek verenler sadece İstanbulun mu yıkılmasını düşünüyorsunuz

Ömer baba 1 ay önce eklendi.

Şu sadet partililer demeç verirken hiç kizarmiyorlar chp feto hdp dumencileri bozuk saat 24 saatte bir doğru soyler siz davayi sattiniz konuşmayin bari