ÖDÜLLÜ TYT SINAVI
TAMAMLANDI ESKİ SINAVLAR
İÇİN TIKLAYIN

Wollastonit 1 ay önce eklendi.

Toplumun 7 den 77 ye zihni istismar edildi. Hemen hemen temiz düşünmek mümkün değil , çünkü kimden ne tehlike geleceği artık bilinmiyor. İster istemez , teyakkuz halinde olmak gerekiyor. 20 Yıl öncesine kadar toplumun büyük kesimi böyleydi. O nesilin büyük kısmı rahmetli oldu. Bunun yerini maddeye tapan bir nesil büyük oranda geldi. Allah sonumuzu hayretsin.

BALAM 1 ay önce eklendi.

Alla hu teala bize "Ey iman edenler! Kendinizi ve ailenizi yakıtı insanlar ve taşlar olan ateşten koruyun.(Tahrim.6. Diyanet Meal) diyor. Peygamberimiz (s.a.v) de "Hiçbir baba evlâdına güzel edep ve terbiyeden daha değerli ve üstün bir miras bırakamaz.” (Tirmizi) diyor. Biz de kendimize suçlu arıyoruz.

Teşhis yanlışsa...Tedavi yanlış olur. 1 ay önce eklendi.

Minaralli kardeşim.. Teşhisin yanlış. Eksik .. Tam değil. ve belli ki son 20 yıl diyerek A KE PE iktidarına fatura etmek istiyorsun. Bir kere bu durumu 20 yıla hapsedemezsin. Bu nesil sence sadece A KE PE iktidarında mı yetişti? Maddeci bir nesil çıktı ise bunda iktidar kadar muhalefetin de, hatta onların (kim oldukları belli) daha fazla suçu var.. Dindar nesil yani maneviyatı bilen bir nesil yetiştirilmek istenince 'Aha işte gerici yetiştiriyolar.' diyenlerin ve tarihte onların fikir babası olanların hiç mi suçu yok? Bir insan maddeci nasıl olamaz; solculukla mı, liberalizmle mi, laiklikle mi neyle, açıklayın da bilelim.. Adam hasta, tamam da... ilaç ne?